Menu

Wychodzenie na podwórko

Tak z ciekawości pytam ie wasze dzieci miały lat jak pierwszy raz wyszły same na plac zabaw??

Juli1303
 536  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Wychowanie podwórko

Odpowiedzi

Panterka
Moja ma prawie 4latka i sama na placu zabaw jeszcze nie była.. Ale mamy własne podwórko z piaskownicą obok domu (pod oknem naszej sypialni) i tam puszczam ją samą... Podwórko jest ogrodzone, poza tym mieszkamy na wsi i nie ma zbyt wielu zagrożeń, a mała jest nauczona, że bez opieki nie może się oddalać od piaskownicy..
babooshka
moja ma skończone 33 m-ce, zdarza się że jak jest mus to bryka często po naszym placu samodzielnie (tez ma piaskownicę do zabawy, pchacze itd.), ale staram się mieć ją jednak na oku co jakiś czas.Poza tym plac jest solidnie ogrodzony, zabezpieczony dodatkowo pergolami przed psami z sąsiedztwa więc jest spoko.No i młoda otwiera sobie drzwi samodzielnie do domu więc korzysta z tej opcji:)
alinagj1o2
Synów zaczęłam samych wysyłać do sklepu po bułeczki jak mieli 5 i 6 lat.Pracuje w piekarni i pieczywo przynoszę ale żeby uczyli się samodzielności.Teraz mają 7 i 8 lat i na dwór wychodzą sami,do szkoły też kilka razy poszli. Obecnie są w sanatorium i świetnie sobie radzą,w zeszłym roku też byli i nie było problemu.Zawsze mają jak wychodzą telefon i często kontaktujemy się.
KIciula
5 lat syn wyszedl sam,poniewaz mamy plac za swoim blokiem
Zana
miał nie całe 6 lat ...obecnie nie ma 8 jeszcze a chodzi po chleb i drobne rzeczy do marketu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.