Menu

Wychowawca/wychowawczyni dziecka

Kontakt z wychowawcą dziecka w szkole i w przedszkolu jest bardzo istotny. Ciekawi jesteśmy jacy są wychowawcy waszych dzieci? Czy macie im coś do zarzucenia, czy też uważacie, że doskonale sobie radzą i rozumieją dzieci, i że lepszy wychowawca nie mógł się trafić? Czy doszło kiedykolwiek do nieporozumienia między wychowawcą twojego dziecka a Tobą? Opowiedz jakie relacje panują na płaszczyźnie wychowawca rodzic i wychowawca dziecko.

Ania
 1355  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Szkoła i Kształcenie rodzice szkoła wychowawca przedszkola

Odpowiedzi

Kordelia
Nie narzekam na wychowawczynie mojego syna- i to zarówno tą z przedszkola, jak i teraz tą w szkole. Mają odpowiednie podejście do dzieci i są przez wszystkich lubiane.
aniol
ja dopiero zaczynam uczyc sie tolerowania wychowawcy w zyciu mojego dziecka bo zaczal przedszkole .jego wychowawczyni jest narazie tkaa jaka bym chciala dla synka spokojna wyciszona i ciepla kobieta.mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze ukladalo i niebedzie nieporozumien .ale wszystko przedemna .
madziullka
wychowawczyni w przedszkolu do ktorego uczeszcza moj syn jest wprost złota. Zauwazylam to juz po pierwszej rozmowie kiedy bylam zapisac synka... teraz to co dzien biegnie ja przytulic na dziendobry i swietnie sie dogaduja...z reszta kazde dziecko w tym przedszkolu ja uwielbia...ma extra podejscie do dzieci i nie wyroznia nikogo.kazdy jest dla niej takim samym dzieckim ;-)
halina21
wychowawczyni naszej córci w przedszkolu jest super :) uśmiechnięta,wesoła ale i stanowcza umie dogadać się z dziećmi i z rodzicami ma świetny kontakt jak dla mnie jest tak jak ma być ;) jak córka była chora dzwoniła z informacjami co się dzieje w przedszkolu i co tam z córcia jak się czuje itp. ja jestem zadowolona i to bardzo (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.