Menu

wycięcie migdałków

czy któraś z was była z dzieckiem na zabiegu usunięcia migdałków i mogłaby napisać jak to wygląda bo bardzo się boje, no i ile trzeba leżeć z dzieckiem w szpitalu a potem w domu

Papi
 901  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

margie
mojej siostry córeczka miała wycinane migdałki..nie trzeba leżec w szpitalu, w zasadzie zaraz po zabiegu idziesz do domu!a dzieci to szybko i lekko przechodzą niz dorośli:)nie ma czego się bać:)pozdrawiam
monna16
Też jestem ciekawa jak to jest z tymi migdałami. Wszystko pewnie zależy od szpitala. U naszego syna na razie podejrzewają ten powiększony 3 migdał, ale nie mamy kiedy iść do laryngologa bo Szymo wiecznie chory. Koleżanki syn nie miał usuwane, bo migdał nie był aż tak duży i wystarczyły jakieś krople na obkurczenie. Z kolei moja siostra miała wycinane pod pełną narkozą i przy wybudzaniu było najgorzej, bo rzucała tak się rzucała że tata nie mógł jej sam przytrzymać. Ze szpitala wyszli następnego dnia.
zuzanna
Moje blizniaki miały usuwanego 3migdałka 29 stycznia tego roku.Zabieg trwał 20 minut ,przeprowadzony był w narkozie ogólnej .Wyszli do domu tego samego dnia,musieli być tylko na diecie pół płynnej ,aby nie urażać sobie gardełka.Jednak moi chłopcy szybko doszli do siebie i nie musieliśmy przestrzegać diety.zabieg musieliśmy wykonać,ponieważ migdały były przeogromne i zaczęły pojawiać się bezdechy w nocy.
alinagj1o2
Kubuś miał 3 usuwany a dwa boczne zmniejszane.Dużo osób wychodzi w ten sam dzień.My wyszliśmy na drugi dzień, z powodu astmy lekarze woleli go potrzymać.Szybko doszedł do siebie raz zwymiotował po narkozie.Największy że lekarz powiedział mu że może jeść lody,to lekarstwo zadziałało błyskawicznie.Moim zdaniem lepiej iść jak dziecko jest jeszcze małe.Ja miałam obawy teraz widzę że dobrze że go posłałam bo jest duża poprawa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.