Menu

Wycieczka

Cześć dziewczyny! Wybieramy się z Tymkiem na weekend do Rożnowa:) to jest w górach.... i w związku z tym mam pytanko: czy maluszkowi może zaszkodzić zmiana powietrza? Może jakoś zareagować i mam się na jakieś niespodzianki przygotować? Co myślicie?

agaorto
 609  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

wyjazd w góry

Odpowiedzi

Madzik8889
Byłam kiedyś w Rożnowie jeśli jest tylko jedna taka miejscowość w Polsce:) i były tam moje siostry miały coś koło 3-4 lat i dosyć to znosiły ale my byliśmy w wakacje...najlepiej dopytaj pediatry i weź lek na zbicie gorączki z dziećmi to nigdy nie wiadomo...każde reaguje inaczej na zmianę klimatu:)
andziabuziak
ja polecam jeszcze coś na ból głowy paractamol...bardzo moze zaczac boleć głowa bo jednak tam zimniej niż dolnyśląsk :)
ulenka091987
dziecko różnie może zareagować na zmianę klimatu, ja mieszkałam niedaleko Rożnowa i przeprowadziłam się w okolice Warszawy gdy mój smyk miał rok, bałam się jego reakcji na zmianę klimatu, ale o dziwo dobrze to zniósł, ale mojej kuzynki córka wszelkie zmiany źle znosił, płakała dużo, nie mogła spać itp, każde dziecko jest inne więc w Twoim wypadku różnie może być, paracetamol dobrze mieć ze sobą, coś na katar i kaszel, bo zmiana powietrza może spowodować duszności
MamusiaKubusia
nie wiem ile Twój mały ma, ale z tego co mi wiadomo, pediatrzy zalecają właśnie zmianę klimatu dla dzieci gdy chorują, proponuję byś faktycznie najlepiej spytała pediatrę, chociaż przecież to tylko weekend ;) miłego wypoczynku :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.