Menu

Wycieczka rodzinna

Czy wyjeżdżając na jednodniową, rodzinną wycieczkę wasze auto jest zapakowane aż po sufit? Jak dużo rzeczy zabieracie ze sobą? Co waszym zdaniem jest niezbędne podczas krótkiego wyjazdu?

Ania
 1266  6

Odpowiedzi

Runka
my jak wyjezdzamy na jedniodniowa wycieczke to pakujemy sie w zaleznosci od tego gdzie jedziemy, np. jka jade do mojej rodziny to musze zabrac wiecej wszystkiego bo zazwyczaj taki wypad trwa dwa dni, a jak jedziemy do rodziny meza to trwa tylko kilka godzin. A czesto jezdzimy na jakies wypady to bierzemy tylko najpotrzebniejsze rzeczy, a autko mielismy wypakowane po dach w momencie gdy zawozilam ubranka i inne rzeczy po moim synku dla mojej siostrzenicy :)
JUSTYLKA
nie mieścimy się w aucie nawet bez bagaży!!!
lwica
Jeśli jedziemy na 1-dniową wycieczkę to zabieramy tylko najpotrzebniejsze rzeczy, coś do przebrania dla Dominika, jakieś soki no i kanapki na drogę, bo zaraz po przyjeździe na miejsce , albo już w aucie jest głodny:))
aniol
najpotrzebniejsze zeczy ubranka na przebranie w razie zabrudzenia sr.czystosci leki,jedzonko i to wszystko,nie lubie tysiace niepotrzebnych bagazy ale mamy tylo 1 dziecko wiec to nie problem,pewnie gdyby nasza rodzina byla wieksza to bysmy brali wiecej,:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.