Menu

wydatki na jedzenie

Kochane,
Mam proste pytanie ile orientacyjnie wydajecie miesięcznie na jedzenie?zastanawiamsię,czy nie za bardzo hulam:)

Daga81
 582  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Gdy zyłam normalnie 3 osobowa rodziną wydawałam na jedzienie od 500 do 700zł.
Teraz moj budzet napewno sie o wiele, wiele zmniejszy ale w portfelu tez bede miała mniej. :/
tlolek
tygodniowo 250-300zł na 4 osobową rodzine ale to kwota z jedzeniem,chemią i pieluchami
emikacpi
U nas to różnie bo teraz męża w domu dużo nie ma, z dziećmi sama dużo oszczędzam , przeważnie w 200 zł tygodniowo się mieszczę i w tym są pieluchy i chemia.
izkalepszy
Około 1000 zł z chemią
goskapolak
Na jedzenie wydaję najwięcej bo my lubimy dobrze zjeść.Nie liczę dokładnie ale jednego miesiąca policzyłam.I wyszło....ponad dwa tysiaki(wow).Tylko na samą żywność- wliczyłam w to też obiady w knajpie.
aga24
u nas na rodzinę 4 osobową ok 1300 zł na samo jedzenie w tym mleko Ksawcia a on pije dużo(prezent)
katarynka3311
Ok 1000 na 3 osoby.
katarynka3311
Ok 1000 na 3 osoby.
rozowa82
ostatnio az za duzo ....
hiVision
Kiedyś ponad 1200- 1500zł na 2 osoby ( w tym knajpy) (wow) dodam, że nic specjalnego nie jedliśmy.. po prostu nie umiałam mądrze wydawać. Po co kupić coś w tańszym sklepie, po co odpuścić sobie mięso do obiadu i zjeść coś jarskiego... schab był na porządku dziennym;/ No ale razem zarabialiśmy 5-6 tyś więc tego nie odczuwaliśmy. Jak kasa się zmniejszyła, doszło dziecko, kredyty to wydajemy na 3 osoby 600-800zł i jemy zdrowiej, smaczniej- jak się nie ma kasy, to się myśleć zaczyna.

W budżecie są słodycze, chemia i głupoty od czasu do czasu.
mateuszowa
średnio 200-250zł na tydzień (całokształt)
aneta1262
od 500-900 zł ....
sque
Na mnie z córą to ok. 200zł na miesiąc, na samego męża i jego wyjazdy to kwoty rzędu 600-800zł, zależy od miesiąca.
Mysiulineczka
My na miesiąc wydajemy tak 1000zł w tym jest chemia i pieluchy.
amalka
Hmy... Cosobotnie zakupy + paliwo na cały tydzień, to wydatek rzędu 250- 300 złotych, z czego 80-100 zostawiamy na stacji benzynowej. Samej żywności nie podliczałam już dawno. Z pewnością jednak powalamy sobie na coraz mniej "zachciewajek" (pout)
aniol
co sobota zakupy ok 80 zl plus pieczywo jakas wedlina razem tygodniowo ok 130 zl na 3 osoby.i to jedziemy po najtanszych artykułach.
karolincia
Artykuły spożywcze i chemia na tydzień około 200 zł,
Daga81
My na 4 osob rodzinę wydajemy około 1000 zł mies a w tyg 250 zł na tydz w tym chemia...a pytam się bo pamiętam jak na miesiąc przeznaczałam 400 zł i to było zaledwie z 2 lata temu:((((
MamaMaya
ok. 1000zł ale to bez chemii pierdół do domu itp.
Maryla
kolo 1000 w tym 200 zl przedszkole:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.