Menu

wydatki na kosmetyki

Ile wydajecie na kosmetyki miesięcznie? Tak pytam, maż mnie ściga że za dużo wydaje. U mnie zależy od miesiąca, raz ze 300 raz z 200 :)

Aagataa
 571  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport wydatki

Odpowiedzi

mateuszowa
No dla mnie to podstawą jest mydło i szampon a z reszta mogę się obejść.Najpierw mleko dla dzieci i ich utrzymanie a potem myślę o sobie ale częściej już na moje zachcianki nie starcza więc poogladam sobie na sklepowych półkach troszkę i z zamysłem kupienia w następnym miesiacu wychodzę że sklepu.Poprostu nie jest dla mnie aż tak ważne żeby mi się półki w łazience uginaly od ilości kosmetyków.Jednak dbam o siebie i zawsze jestem pachnaca i nienagannie ubrana.300zł na kosmetyki miesięcznie jest jak dla mnie nie poważne.
karolcia514
Na kosmetyki nie wydaje nawet złotówki bo nie lubię sie malować :) wole być naturalna niż wytapetowana :) w to miejsce wole kopić coś córce :)
Nula139
Mało,nie lubię "tapety" na twarzy.
tlolek
mało, bo wystarczają mi trzy podstawowe produkty...mydło, pasta do zębów i krem do twarzy.
około 150-200zł to wydaję miesięcznie na całą Rodzinę na chemie i kosmetyki
marthakd
mało wydaje na kosmetyki kiedyś kupowałam ich bardzo duzo i wyrzucałam bo sie przeterminowały wiec teraz kupuję rozważnie miesięcznie na samą siebie mieszczę sie w granicach 50zł
Ada3610
Wydajemy mało na kosmetyki. Kupuję tylko balsam do ciała, pastę do zębów, krem do twarzy, antyperspiranty, mydło, perfumy.
Synowi szampon, balsam, płyn do kąpieli.
Przeważnie są to produkty - Ziaja, więc tanie.
Dwa razy do roku kupuję farbę do włosów.
Szampon i odżywkę raz na 3 - 4mc.
Kosmetyków do makijażu nie kupuję, bo się nie maluję. Prócz błyszczyku do ust i fluidu.
Ada3610
Kupuję duże fryzjerskie opakowania. Więc nie ma co się tak dziwić...
LaMandragora
Nie wiem, ile wydaje. Nie licze. Jak mam potrzebe cos kupic, to kupuje.
sque
No ja to jakiś kosmetyk kupuję sobie zazwyczaj raz na 2-3 miesiące i wydaje nie więcej niż 100-200zł. Mam ważniejsze wydatki niż moje zachcianki.
sheryl
Oj dużo kosmetyków kupuję. Jestem kosmetykomaniaczką i lubię nowości, eksperymenty...(lalunia)(grins). Jednak dużo na to nie schodzi; czasami mniej niż 100, czasami 200 jak jakiś droższy kosmetyk się skończy (np. zapach).
aniol
Kupuje rzadko bo nie mam na to kasy.Ale uwielbiam makijaż i kosmetyki do włosów tylko ja zawsze szukam fajnych promocji .Miesiecznie razem z kosmetykami do pielegnacji ciała i higieny typu pasta do zębów to ok 30 zl .jak można miesiecznie wydac 300 zl chyba że kupuje sie mimo iz nie skonczyło sie inne to tak.Uwielbiam kosmetyki ale staram sie mało wydawać .Raz na pół roku kupuje dobry krem do twarzy i podkład ale też szukam promocji.Ostatnio podkład z 35 zl przeceniono na 19 i juz go miałam .może troszkę oszczedniej kupój albo tak układaj by mąż nie zauważał nowosci ja tak robie i nie ma tematu .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.