Menu

wydzielina

Witam, kobietki jestem na początku 5 tc. i dziś pojawiła się u mnie brunatna wydzielina nie jest jej dużo ale trochę mnie to zaniepokoiło. Moją ciążę lekarz wykrył w 4 tyg i 2 dzień a w czwartek (10.01) mam wizytę która ma potwierdzić że nadal jestem w ciąży. Jeśli któraś z Was też miała podobny problem proszę o odpowiedź.

Aurae
 420  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Partnerstwo i Rodzina wydzielina z pochwy

Odpowiedzi

agami
zgadzam się z patik! pędź do lekarza póki nie jest za późno, być może to nic takiego, ale lepiej się upewnić...
agami
zgadzam się z patik! pędź do lekarza póki nie jest za późno, być może to nic takiego, ale lepiej się upewnić...
Aurae
oliwusia - dokładnie tak... wygląda to jakby to był koniec okresu ja biorę cały czas kwas foliowy i Luteinę 50 lekarz mi to przepisał jak byłam na potwierdzenie ciąży 31 grudnia...
niki30041988
ja tak miałam w pierwszej ciąży w 8 tygodniu i wylądowałam w szpitalu na 7 dni, okazało się, że byłam przemęczona i osłabiona, profilaktycznie podawano mi w szpitalu leki na podtrzymanie.
Aurae
ja niestety teraz trochę się pochorowałam i siedzę na zwolnieniu więc nie wykluczam że to jest właśnie przez to :( a na podtrzymanie ciąży dostałam właśnie luteinę 50 pod język.
amalka
Przepraszam ale takie pytania nie przestają mnie zaskakiwać... Gdy dzieje się coś niepokojącego, idzie się do lekarza a nie rozsiada przed komputerem. Po co się stresować?
piasekpustyni
izba przyjęć biegiem. lepiej sprawdzić.
marzennna125
Ja tez tak mialam i tak samo wyladowalam w szpitalu bo mialam ciaze zagrozona i dostawalam leki na podtrzymanie fenoterol i isoptin.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.