Menu

Wygląd ma znaczenie

Wiadomo, że wygląd ma znaczenie. Czasem kobiety nie dbają o siebie, wykręcając się wiecznym brakiem czasu. Owszem, dziecko jest bardzo absorbujące, ale warto poświęcić chwile dla siebie, chociażby dla własnego samopoczucia. Czy codziennie dbasz o makijaż, fryzurę, ubiór czy też w domu stawiasz na naturalność i wygodny strój? Czy poświęcacie dużo czasu na zabiegi upiększające? Czy regularnie odwiedzasz kosmetyczkę, czy uważasz to za zbędne? Napiszcie jakie jest wasze podejście do spraw związanych z wyglądem zewnętrznym i dbaniem o wygląd.

Ania
 1174  8

Odpowiedzi

korek221
lubię dobrze wyglądać - jak nie straszę to lepiej się czuję:))
sara7777
Zawsze dbałam o swój wyggląd także po urodzeniu dziecka i obecnie w ciąży.Kosmetyczki nie odwiedzam bo sama nią jestem z zawodu zatem regularnie sama (dzięki czemu zaoszczędzam pieniądze)robie sobie potrzebne zabiegi(manicure,pedicure,henna.Depilacja-nie tylko latem.Oczyszczanie-to akurat wzajemnie z kumpelą). Makijaż delikatny na codzień,fajnie dobrane ciuchy. Fryzjer regularnie co 2 miesiące-znajoma fryzjerka przychodzi i upikększamy się. Synka(też po strzyżeniu przy okazji)zabiera wtedy mieszkająca w moim bloku babcia i mamy luz.
elizka
Wygląd dla każdej kobiety powinien być bardzo ważną rzeczą - czynnością każdego dnia ....
włosy , ubiór , makijaż - codziennie wykonany i dobrany - i słowa męża jak ślicznie wyglądasz albo miałaś czas na siebie a nie zrobiłaś np. Obiadu ale i tak Cię kocham .....
czasem zdarzy mi się nic ze sobą robić i tak zawsze jest kiedy sprzątam - Luz :)
Fryzjer i Kosmetyczka - raz na trzy miesiące ....
Wieczorami chodzę na ćwiczenia oczywiście jak mam z kim zostawić synka ....

Jak mam swój wieczór piękności domowy maseczki to zdarza się , że mężowi zrobię trzy serie maseczek .... :)

Znam i mam koleżankę co w ogóle nie dba o siebie nic a nic - jak jest jakaś impreza to jej mąż zawsze zawiesza oko na inne kobiety i potem się kłócą - słowa męża widzisz jak ładnie dziewczyny wyglądają jak dbają o siebie - mąż zwraca jej uwagę na forum wszystkich a ona nic z tego nie wyniesie i jest taka jaka jest ........
amalka
U fryzjera nie byłam nigdy w życiu (koleżanki i "fuszki"), podobnież na solarium, u kosmetyczki, przy paznokciach grzebano mi jeden raz- tipsy przed ślubem a na kosmetyki (nie licząc szamponu, odżywki, mydła itp.) wydaję 20- 30 zł na 2- 3 miesiące. Co dnia nakładam makijaż i robię coś z pierzem na głowie ale jeśli nie wychodzę z domu- odpuszczam. Według męża jestem piękna (choć nie wiem co we mnie widzi) i co dnia obsypuje mnie komplementami. Nikomu innemu podobać się nie muszę a sobie spodobam się tylko jak wygram w totka, przefasonuję facjatę i całą resztę :)
amalka
A i żeby nie było- uważam, że dbam o siebie :)
JustiSam
Zawsze dbam o siebie. Szczesliwa mama to szczesliwe dziecko.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.