Menu

Wygrałam sprawę z gminą:))

Niektóre mamcie wiedzą ,że moja gmina uparła się szukać"oszczędności" jak zwykle kosztem dzieci i to konkretnie kosztem mojego synka:(
Mój synuś jest dzieckiem z autyzmem ale bez upośledzenia umysłowego i na dodatek jest na tyle cwany i kumaty ,że całkiem dobrze sobie radzi w masowej szkole:))
Ze względu na niego podzielono klasę na dwie i w Grzesia kl.jest 13 dzieci a w równoległej 15.Wychowawczyni to pedagog specjalny więc wie jak z młodziutkim sobie w razie fochów poradzić.
Wszystko było w porządku do puki jakiś ważniak w gminie nie wymyślił ,że trzeba połączyć klasy,pozbyć się jednej nauczycielki ( też mi mega oszczędność) a moje dziecko wywalić do szkoły specjalnej(zlosc)(zlosc) No po moim trupie! Poszperałam w necie i okazało się,że jest paragraf o tym,że gmina nie ma mocy prawnej do pozbycia się dziecka ze szkoły bez zgody rodziców - oprócz tego szkoła może wyjść do oświaty o dotacje na takiego dzieciaczka a to niebagatelna cuma :95 tysięcy zł rocznie(krejzolka) .Okazało się,że Grześ to dla szkoły kopalnia złota - nie tylko nie połączą klas ale W 4 kl. teraźniejsza wychowawczyni Grzesia zostanie jego nauczycielem wspomagającym-cieniem(kciuki)(kciuki)(kciuki) Kamień spadł mi z serducha- jestem przeszczęśliwa(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)

korek221
 689  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Szkoła i Kształcenie szkoła

Odpowiedzi

korek221
miało być :suma (krejzolka)
MamaMateuszka
brawo, dla was(klaszcze) A urzedaski niech się dokształcą a nie szukają oszczędności tam gdzie wydaje się to najłatwiejsze bo nie tędy droga. Trzymajcie się cieplutko(kwiatek)
minio
gratulacje(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Kasia1978
no to super,przed nami jeszcze ta droga...
renata29
gratuluje! super,ze sie nie poddalas (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Jaga80
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) Brawo! Trzeba walczyć o swoje i cieszę się,że Tobie się udało(kciuki)
CzerwonaRoleta
Brawa dla Was, za cierpliwosc, walecznosc i ... intuicje ... Szacuneczek (kwiatek)(klaszcze)(klaszcze)
amalka
Zuch dziewczyna! (kciuki)(klaszcze)(klaszcze) Cieszę się razem z Wami (prezent)
piasekpustyni
Kochana pamiętam jeszcze jak pisalas że idziesz na wojnę z urzędasami!!!! cieszę się że ją wygrałaś i się nie poddałaś!!! Mega gratulacje!!!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
dzikakobieta
brawo,tak trzymaj;))
daryjka87poznan
SUper. Ciesze sie razem z wami.
mycha2706
(kciuki)(klaszcze)
jagoda30
gratuluję, Twoja wygrana świadczy o tym że tem kto siedzi na stołku nie zawsze ma rację.trochę uporu i poszperania w przepisach i jest wygrana(klaszcze)
emikacpi
Super (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kciuki)(kciuki)
JUSTYNA300511
brawo za wytrwałosc w dązeniu do celu(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Beki
Bardzo dobrze (kciuki)(kciuki)(kciuki)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Brawa za konsekwencję i cierpliwość (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
sara7777
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
katarynka3311
Super, trzeba walczyć o swoje. Pozdrawiam(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.