Menu

Wygrana

Witam was mam takie pytanko czy udało się wam coś wygrać w rodio lokalnym ?Ja często mam to szczęście wczoraj właśnie wygrałam 5 płyt dla dzieci z promyczka o świętych trzeba jako pierwszy się dodzwonić a czasem nawet nie ma pytania tylko trzeba być szybkim.

dorotx
 705  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wygrana

Odpowiedzi

Mandarinios
ja wygrałam kiedyś grę w Cosmopolitanie, zestaw kosmetyków z gazety Vita i nie pamiętam czy coś jeszcze....
Milki
raz w radiu wygrałam prawo jazdy, a takto w innych konkursach to zaproszenia ślubne, podziękowania dla rodziców, tablice, zaproszenia na targi(grins)(grins)(grins)
Mandarinios
teraz mi się przypomniało, że kiedyś z tvn-em i jakimś radiem wyjeżdżało się w jakies ciekawe zakątki na świecie.... wygrała też para, która zwiedziła pół świata właśnie dzięki takim wygranym :) takim to dobrze:)
Basia88r
A ja wygrałam matę edukacyjną na konkursie fotograficznym i wejsciówkę na dyskotekę z radia planeta
nikordia
ja z radia RMF-MAX wygrałam ciuchy "Hause".(grins)
monilajsa
przez konkurs sms (kto pierwszy ten lepszy) wygrałam zabawki min. farmę z FP, klocki, pluszaki, dużo tego było. płytę bebe lilly, kosmetyki oriflame z "przyjaciółki" .....
isiorek
ja trzy lata temu wygrałam zaproszenie na sylwestra...teraz mi się już nie chce w to bawić
irekzboralski
ja wygrałam w konkursie Intermarche na pierwsze urodziny marketu bon na zakupy o wartości.....20zł(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins) cieszyłam się jak dziecko bo to moja pierwsza wygrana(grins)(grins)
Nula139
Ja kiedyś wygrałam z jakiejś gazety bajkę dvd i grę komputrowa dla dzieci o Kubusiu Puchatku.
koza54
ja jeszcze nigdy nie bralam udzialu w takich konkursach, bo szkoda mi bylo kasy, ale chyba zaczne, bo fajna kase mozna wygrac :)
monikarogalska2
Je wygrałam przez sms półroczną prenumeratę czasopisma dla kobiet i książkę(grins)(grins)(grins)
dorotx
Dziękuję wam no i to jest to trzeba prubować szczęścia Właśnie juz dostałam dziś już te płyty i dzieci się bardzo ucieszyły.A wcześniej udało mi się wygrać 2 zestawy mp3 plecak i przewodnik rowerowy też fajna wygrana. Wygrałam jeszcze słowniki ortpograficzny polsko -angielski i encyklopedię współczesną bon na zakup sprzętu komputerowego na 40 zLi jeszcze parę żeczy a o płytach to już nie wspomnę.Tagrze warto grać nadal(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.