Menu

Wygrana w lotto

Teraz mieliśmy do czynienia z wyjątkowo wysoką wygraną w lotto. Czy chciałybyście wygrać aż tyle pieniędzy? Czy myślicie, że pieniądze faktycznie dały by wam szczęście, czy też taka kwota bardziej przysparza problemów? Ciekawi jesteśmy jakie są wasze przemyślenia.

Ania
 580  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

wygrana lotto

Odpowiedzi

Aneta50209
No tyle to nie chciałabym wygrać.....bo po co mi taka kwota??? A czy dałyby mi szczęście.....zależy jak na to spojrzeć, z pewnością finansowe kłopoty by się skończyły ale za to przybyłoby kłopotów natury "moralnej", czy aby "sprawiedliwie" obdarowałam swoich najbliższych ( oczywiście wg mnie bo wg nich z pewnością nie ;-)), pseudo przyjaciół przybyło by mi w zastraszającym tempie i traktowali by mnie jak instytucje charytatywną- "Jak to tyle kasy masz a 2000 nie chcesz dać " bo pożyczać oczywiście nie mogłabym bo sknerą i duzigroszem od razu bym była......A nie sądzę żeby taką wygraną dało się utrzymać w tajemnicy przed innymi.......Mnie do szczęścia wystarczyłoby "tylko 100 000"hehe nie proszę o więcej...;-)
oaza
Szczerze mówiąc to chciałabym wygrać tyle, żeby kupić i wyposażyć sobie mieszkanie i odłożyć trochę. Z resztą pieniędzy nie wiedziałabym chyba co zrobić.
amalka
Oczywiście, że chciałabym wygrać! :) Sporo moich/ naszych problemów zostałoby rozwiązanych. Zapewne przybyłyby nowe (np. gdzie spędzić wakacje hehe) ale pomogłabym rodzinie i jeszcze kilku bliskim sercu osobom, małżonek przestałby harować, ja zadbałabym o zdrowie, mały miałby zapewnioną spokojną przyszłość, kupiłabym mamusi wymarzony domek, sporą część przekazałabym kilku fundacjom... Mogłabym mnożyć te "gdybania" ale niestety trafiłam tylko jeden numerek :(
pscolka1987
oaza ja bym wiedziała co bym zrobiła :)dzis ktos sie cieszy jak małe dziecko z takiej wygranej....i nikt mi nie powie ze by nie chciał wygrać i spełnic swoje marzenia ,nie mieć tych problemów finasowych.....
clyde22
Ta kwota przyniosłaby inne problemy, ale rozwiązałaby obecne. ;)
Szkoda, że tak mało szczęśliwców zgarnęło te 5 dych, mogło się rozbić na więcej szóstkowiczów.
Anemona
tak kwota mi odpowiada. Po pierwszy nikt nie wiedział że wygrałam no może mąż :)
Kupiła bym trzy duże mieszkania dwa na dzieci w dużym mieście
Pojechała bym na zakupy do Paryża a potem do Londynu.
Jakieś lokaty dla dzieci.
Miesiąc we Włoszech byśmy spędzili, może jakiś dom tam.
ze 3 mil przekazała bym na cele charytatywne
Oj szybko by mi te milony uciekały;)
Danusia79
Ja podzieliłabym się kaską z rodziną , pomogłabym tym, którzy tego potrzebują moim zdaniem, spłaciła długi, wreszcie otworzyła moją wymarzoną firmę, a resztę kasy odłożyła dla dzieci i dla nas na spokojne życie, ale nie zrezygnowałabym z pracy, bo nie umiem bezczynnie siedzieć :)
madziullka
chciałabym... nie oszukujmy sie ale w tych czasach każdy pieniądz to ulga. Pierwszorzednie kupilabym dom,odpowiednio bym go wyposażyła,kupiłabym M jego wymażone autko,sobie tez;-). czesc na % i czesc na zwiedzanie świata. Bo nie samą pracą człowiek żyje. Napewno byśmy sie nie nudzili;-)
sque
Chciałabym wygrać tyle żeby spłacić swoje kredyty, wyposażyć mieszkanie, odłożyć dla córki np. na studia i jeszcze przyzwoicie żyć bez martwienia się o następny dzień czy miesiąc.
babooshka
Można mieć pieniądze i być b. samotnym tak więc owszem ułatwiają one życie ale tak naprawdę szczęścia, lojalności,prawdziwej miłości i przyjaźni nie dają....
Majaaaaaa0000
chciała bym wygrać Jasne,ze tak...Spełniły by się nasze marzenia o własnym domku i działce tylko dla siebie i o podróżach...Pomogła bym rodzicom , żeby nie musieli pracować siostrom , każdy z rodziny by dostał ode mnie jakaś kwotę ... Żeby nikt nie musiał sobie czegoś odmawiać ...
izunia83
hmmm... ja bym chciała tylko tyle zeby mi starczyło na mieszkanko 3 pokojowe plus wyposarzenko
daryjka87poznan
Dokladnie pieniadze szczescia nie dają ale owszem nie ukrywam ze jakas kwota by sie przydała :D:D:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.