Menu

Wygrane

Tak z ciekawości , wygrałyście kiedyś coś?? Dzisiaj wysłałam lotka i mam wielkie plany, już nawet dom wybrałam. (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)

daisy5788
 727  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

wygrana lotto

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Wygrałam kiedys kosmetyki, kasete z piosenkami jakiegos tam zespołu. Nawet juz nazwy nie pamietam bo to było bardzo ale to bardzo dawno temu.Jeszcze sie uczyłam w podstawowce.
Anciacia
Kilka razy w Mulilotka, kilka razy na losach. Najwiecej to "4" w DL - na tamto losowanie -214 zl ;p
ulenka091987
ja kilka 3 w lotka, kilka razy w multilotka i czasem coś zdrapie(grins)
betty
odkurzacz! i po dwóch razach użytkowania się spalił(krejzolka)
Achcha
Też mam plany...
babooshka
tia,talon na balon...(smiech) a poważnie to nie.Ale moja mama jakieś 10 lat temu wygrała na spółkę z 2 os. z pracy w totka , na głowę wyszło ok 5 tyś.A mój mąż swego czasu wylosował na pewnej imprezie niezłą komórkę;)
Iwona1977
ja dzis pierwszy raz w zyciu wygralam (grins)
smerrfetka
nie często wysyłam totka z reguły jestem pesymistką...biedny nie wygra ten bogatszy zawsze(pout)(pout)(pout)(pout)(pout)(pout) moja chrzestna nie dość że miała kasę to pare lat temu szóstkę skreśliła,męża z rodziny wójcio ma duży sklep gra w totka i co rusz jak nie 4 to 5 szóstki jeszcze nie miał,ale co ja bym dala by choć 5 mieć(pout)(pout)(pout)(pout) a z drugiej strony trzeba być tym wybranym,ludzie latami grają i nic nie wygrywają,a jeden póści totka raz na ruski rok i wygra....ech
smerrfetka
czy coś wygralam???hmmm kolacje kiedyśw rstauracji w radiu klakson pamiętam już ta stacja nie istnieje,no i weekend w wybranym przez siebie pensjonacie(kciuki) 50 zł w zdrapce
renata29
dawno,jeszcze w podstawówce byłam trafiłam 3 w totka a za wygraną kupiłam sobie gumę donalda(kciuki) to jedyna moja wygrana do tej pory(grins)
Renatka2019
Ja kilka razy trafiłam 3 w totolotka i całkiem niedawno 4(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) Miałam wtedy całe 200 zł dla siebie.
beatka7623
No ja kupę lat temu pierwszy raz w życiu skreśliłam numery w totka No i były te numery 8 milirdów starych zł. wtedy było do wygrania Niestety nie wysłałam... zapomniałam (placze)(placze)(placze) I już nie skreślam bo 2 razy nie ma się szczęścia (placze)
xkasiulax
Nie nie wygrałam..............(nigdy)
dyska29
jakas 3 kilka razy jakas plyta w radiu i tyle za to moja szwagierka 2 lata temu w multilotka 10 tys
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.