Menu

wyjazd :)

hej :) otóż w październiku wyjeżdżamy w góry na wesele do ciotecznego brata i przy okazji zostajemy na kilka dni aby sobie po zwiedzać będzie to nasz pierwszy wyjazd z córcią i to tak daleko a ja zupełnie nie wiem co ze sobą zabrać ;/ wiec proszę was o pomoc (prezent)(prezent)(prezent) z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi :)))

karolcia514
 533  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport góry wyjazd

Odpowiedzi

korek221
Kochana ja mieszkam w górach i radzę wziąć ciepłe rzeczy bo może już być śnieg(krejzolka) ,śpiworek i termoforek do wózka też może się przydać - acha ... i porządne solidne buty - o tej porze roku w górach może być pięknie i ciepło albo mokro ,ślisko i śnieżnie(grins)
Majaaaaaa0000
kosmetyki: szampon , paste do zębów + szczoteczki , szczotkę do włosów. To co potrzebujesz by zrobić się na bóstwo( tusz , podkład, cienie) !


Ubrania : na tyle ile wyjeżdżasz wez ubran, na każdy dzien po jednej parze wszystkiego. np: kilka par jeansów i bluzek , bezrękawnik, jakaś kurtka jesienna , Bluzy na suwak . Bielizna , buty ze 2 pary.

Książeczkę ubezpieczeniową .


Dla córki jakieś zabawkę ulubioną , kalosze , płyn do kąpieli, Czapkę , kurtkę przeciwdeszczową. Jakieś ciastka na droge , kanapki , picie, książeczki , by czymś ją zająć . Jakiś laptop edukacyjny. Bo moja Maja w jedną str siedziałą ok, spała...A z powrotem TRAGEDIA był płacz co chwila.


Oczywiście pieniądze najlepiej jakiś zapas , bo w trasie moze się coś stać z autem jak nam w drodze do Częstochowy , urwał nam się tłumnik i trzeba było jechac po drodze do mechanika...

Powodzenia...(prezent)
kinia87
pogoda w górach bardzo zmienna. Radzę wziąć ciepłe kurtki czy bluzy, kurtki przeciwdeszczowe. My byliśmy w tamtym roku latem i raz padało raz słońce,wzięłam wtedy kurtki przeciwdeszczowe i się sprawdziły.
jagoda30
ja pikole co za pytanie(krejzolka) chciałas się pochwalić czy jak....... góry to nie Indie wystarczy pomyśleć
karolcia514
jagoda30 jak dla ciebie to pyt takie głupie to po co je czytasz i na nie odp nikt ci tego nie każe
jagoda30
od tego jest forum żeby pytać i odpowiadać ale kto jakie zadaje pytanie to inna para kaloszy
agaorto
Jagoda szczerze mówiąc twoja odp jest żałosna - tu się pomaga innym a nie wyśmiewa z pytań
Marta050709
TAK jak radzi kolezanka ktora mieszka w gorach:)
pscolka1987
Jagoda 30 nie pasuje nie odpowiadam (awve) osoby co mieszkają w miastach czasami nie wiedzą co może sie przydac w górach ...Karta płatnicza zły pomysł czasmi nie działa tylko Gotóweczka (grins)(grins)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
jagoda30
jakie pytanie taka odpowiedź,nie mieszkam w mieście ani w górach,ale na pewno na szlak nie zabrałabym szpilek i mini a dla dziecka sandałków,tym bardziej w jesieni
pscolka1987
Jagoda30 a ja spotkałam Panią ktora miała szpilki ;D i nie ona jedyna nie ostatnia ....Niektóre kobiety sa stworzone do szpilek i nawet mogą sport w nich uprawiać nie mówiąc o górach ..
Tuptolek
teraz szpilki w górach są modne, dzięki pewnemu serialowi (grins) pytanie normalne, a zabarć musisz wszystko czego używasz na co dzień plus ciepłe ubrania, jakieś nie przemakalne też, może jakiś koc cieplutki, no i prezent na wesele (grins)
Tuptolek
a no i dowód ubezpieczenia i ja bym proponowała jakieś podstawowe lekarstwa typu coś na gorączkę, na katar z domu pozabierać, żeby później nie szukać ach i aparat fotograficzny (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.