Menu

wyjazd corki

Witam Was mamusie nie dawno pojechala moja corka na wycieczke z przedszkola o godz 5 i tylko co wyszla zanioslo mnie na placz ze ja wogole puscilam a teraz licze godz do powrotu wiem ze bedzie na okolo 21 . Ja chyba do tej godz zwarjuje . powiedzcie mi ze jestem kopnieta na tle dziecka bo puszczam a pozniej sie martwie . czy Was tez cos podobnego spotkalo czy ja taka jestem wrazliwa . (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

agnese32
 514  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem strach o dziecko

Odpowiedzi

margolcia85
Wiem co czujesz :) Mam podobnie zawsze kiedy moje dziecko zostaje bezemnie nawet u dziadków to pędze po nie najprędzej jak się da -mój syn jutro też jedziena wycieczkę z przedszkola ale ja wkreciłam się jako opiekun bo potrzebny był jeden rodzic :)
myszka838383
wczoraj mój 4-latek był na wycieczce z przedszkola (grins) Parę dni wcześniej miałam cykora..ale wczoraj luzik :) To była jego pierwsza podróż bez mamy i wrócił bardzo zadowolony.
myszka838383
Martwiłam się głównie o samą drogę tam ( 1,5 godz) Starsze dzieci jechały autokarem a maluszki busikiem..z nimi 4 panie. Nie przejmuj się..nie tylko Ty jesteś przewrażliwiona mamą (grins)
agnese32
Ja jak zostawiam na 5 min dziecko czy synka czy corke to sie zastanawiam czy jeszcze zyje czy placze . tak sie o nich boje (kwiatek)
daryjka87poznan
Dziecko wroci cale zdrowe i zadowolone. Wiec spokojnie.
Anemona
Moj syn też jeździ na wycieczki tylko w godzinach działania przedszkola. Wiadomo trochę się martwię ale bez przesady. ?A grze oni pojechali że nie bedzie ich 16 godzin?
agnese32
Do wielkiego akwarjum w calej europie Genova tak sie nazywa miejscowosc to jest nad morzem mieli isc tez na 2 godz nad morze ale leje (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.