Menu

Wyjazd na wakacje w góry?

Kobietki poradźcie coś chcieliśmy pojechać nad może z dziećmi ale za same paliwo w dwie strony by nas wyszło 600 zł i zrezygnowaliśmy :(
Więc mąż się uparł że pojedziemy w góry ale gdzie jechać ?
Dodam że ja jestem w ciąży i mamy 3,9lat córcie i synka 1,1 latek :]
Oczywiście chciałaby żebyście mi napisały gdzie co jest do zwiedzania bo ja za górami nie przepadam a mąż chce jechać na tydzień :] I może macie jakieś miejsce do polecenia gdzie można sie zatrzymać z dziećmi jakiś tani hotelik czy coś?
A jechać chcemy od poniedziałku może nawet od soboty 20-go :]

czekoladka22
 391  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport góry wakacje

Odpowiedzi

niki30041988
Jechałam w góry w zeszłym roku w 20stym tygodniu ciąży, ale córę zostawiłam z dziadkami i normalnie zwiedzałam, zaszłam na pieszo na Morskie Oko, chodziliśmy po Dolinie Chochołowskiej i czułam się bardzo dobrze. 2 lata temu byliśmy tam z Julitką jak miała 2 lata to pojechaliśmy na Łomnicę Tatrzańską, ale trzeba przejechać granicę i na Słowację:), jeździliśmy tam gdzie będzie atrakcyjnie również dla dziecka. Wszystko zależy jak się czujesz i co wolisz, odpoczynek nad morzem czy aktywnie spędzać czas w Górach. Teraz z córeczkami 4 l i 7 mc pojedziemy nad morze na parę dni, ale nie wiemy jeszcze gdzie, bo obecnie robimy remont dziewczynkom w pokoju.
czekoladka22
wiem ale krucho u nas z kasą a 600 zł na samo paliwo drogą nie chodzi:(
chciałam jechać nad morze żeby dzieci zobaczyły itd no ale nie wiem jak inaczej zmniejszyc koszty do minimum?
czekoladka22
no pociągiem też myślałam ale nie dojadę na samo miejsce raczej ?
Jezioro nie bardzo za dużo upierdliwych komarów:]
czekoladka22
no może i tak muszę zobaczyć szukam ale marnie mi to idzie :(
Tuptolek
nad morzem nie ma komarów i much, bynajmniej w Dziwnowie nie było (grins) 200 zł drożej, a odpoczniesz, namawiaj męża nad morze, zamawiając nocleg przez internet koszt około 160 zł za 4 osobowy pokój, ale jadąc w ciemno jest bardzo dużo wolnych pokoi, rzut beretem do morza, nawet i po 20 zł/osobę były pokoje
czekoladka22
no właśnie patrzymy ale nie chcę jechać bez zaklepanego miejsca bo wiadomo spać na dworcu z dziećmi nie będę ;] dlatego wolę coś znaleźć:] a do Katowic musiałby nas ktoś pod wieść i potem z stamtąd jeszcze musimy jechać pociągiem do ???
jeszcze nie wiem ile bilety nas wyjdą nie wiem czy jest jakaś stronka gdzie można zobaczyć połączenia :/
Tuptolek
wypad pociągiem to na pewno fajna przygoda, ale według mnie nie jest to dobry pomysł dla takich maluchów i Ciebie w ciąży, lepszy będzie samochód, zawsze możesz się zatrzymać i odpocząć, czy skorzystać z łazienki ( na przydrożnych stacjach są naprawdę czyste ) itp., a tak nie wiadomo jak Wy zareagujecie na taką podróż i co ? Wysiąść w połowie drogi? I jak wrócić?
czekoladka22
Ja już jechałam pociągiem ale z moimi rodzicami też jechaliśmy nad morze tylko wiadomo ile to było czasu temu :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.