Menu

Wyjazdy weekendowe

Czy wybieracie się czasem na weekendowe wypady? Żeby odreagować, zmienić otoczenie, odpocząć od domowych obowiązków? Jakie miejsca wybieracie na takie wypady i czy zabieracie wtedy dzieci, czy też wolicie pojechać sami lub z przyjaciółmi i zupełnie się odstresować? Napiszcie czy lubicie weekendowe wypady, czy często sobie na nie pozwalacie i jak one wyglądają.

Ania
 1020  4

Odpowiedzi

euphoria29
U nas tak jak u @asafi:))Jeśli tylko mamy wollny weekend już nas nie ma w domu-góry,ocean,piesze wędrówki,grill...Latem dnie są dłuższe także w tygodniu często jeszcze wieczorami wybywamy.Korzystamy bo szkoda czasu na siedzenie w domu i marnowanie go.
Czasem jeździmy sami a jak jest taka możliwość to w większym gronie.
amalka
Wyjazdy na cały weekend to w naszym wypadku coś nierealnego- mąż pracuje w soboty. Mnie marzy się weekend w Zakopanym ale to kosztowna "wycieczka"... Jeśli chodzi o wyjazdy jednodniowe- jezioro, grill, wyjazd do siostrzyczki, znajomych... Zawsze ja, mąż i synek :) Czasem jedziemy do moich rodziców i tam odpoczywam bo gdy obok znajduje się ukochana babcia- mama schodzi na dalszy plan :) Ja gotuję a moja mamusia chodzi na czworakach i udaje pieska hihi Tak dla odmiany :)
Annette
Lubię weekendy:). Kiedy nie mieliśmy synka, potem kiedy byłam w ciąży zawsze staraliśmy się gdzieś jechać. Oczywiście kiedy jest ładna pogoda. Teraz kiedy jest Wiktor jak na razie nie byliśmy bo jest malutki (ma 4 miesiące), a ja karmię piersią. Myślę, że za niedługo jak będzie cieplej znowu gdzieś pojedziemy tylko w większym gronie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.