Menu

wymeldowanie a zameldowanie

Witam:) mam do was takie pytanko odnośnie zasiłku rodzinnego. a rzecz w tym, że pobieram(łam) zasiłek w tamtejszej miejscowości gdzie byłam zameldowana, gdyż się dzisiaj zameldowałam w innej miejscowości i niecierpliwi mnie pytanie, czy ja muszę przenieść zasiłek z tamtejszej miejscowości do tej co jestem teraz zameldowana??? chciałabym wcześniej wiedzieć, abym mogła już w poniedziałek przenieść zasiłek aby dostać jeszcze rodzinne przed świętami, no bo tak to dostawałam 28....z góry dziękuję za jakiekolwiek informację, i zyczę miłego wieczorku:) (cukierek)

234olenka
 607  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Partnerstwo i Rodzina zameldowanie

Odpowiedzi

madziullka
skladasz tam gdzie mieszkasz(przebywasz) meldunek nie ma nic do rzeczy) wiec jak mieszkasz w innej gminie to przenieś dla samej wygody...
margolcia85
Rodzinne zawsze jest po 20, napewno bedziesz miala przed swietami obojetnie gdzie mieszkasz, ale jesli jestes przemeldowana to musisz to zglosic w Ośrodku Pomocy Społecznej w Twojej miejscowości bo zasiłek daje gmina w której jesteś zameldowana. Moja znajoma mieszka od kilku lat w mojej miescowości a zameldowana jest w innej miescowości i innej gminie wiec dostaje zasiłek ze swojej gminy meldunkowej, dostaje je na konto wiec ma zawsze w tym dniu co powinna, najlepiej zadzon i dowiedz sie od nich, poza tym to nie jest tak ze sobie to przeniesiesz tylko bedziesz musiala zlozyc nowy wniosek i poczekac na decyzje.
karolincia
Liczy się miejsce zamieszkania nie zameldowania
234olenka
dzięki dziewczyny, więc już mniej więcej wiem co mam robić..dzięki jeszcze raz....(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.