Menu

wymioty:((

(placze) moja mala dzis wymiotuje od rana-zje troche i albo przyjmuje jej albo nie!bylam na pogotowiu i lekarz(stary h...)bo inaczej nie powiem przepisał syrop Diphergan na powstrzymanie wymiotow i kazał podawać głównie płyny!jak narazie jest ok tylko co ja jej mogę do jedzenia podać?jest głodna i mówi ze chce jesc a ja kompletnie nie wiem co jej moge podać bo lekarz na zadne z moich pytan nie byl laskaw odpowiedziec(zlosc)(zlosc) dalam jej troche rosolu i narazie jest ok ale mała na wieczór zawsze piła butle kaszki-a teraz?moge jej dać mleko???
pomóżcie(kwiatek)

zosian
 958  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko wymioty leczenie

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Mleka i kaszki nie.
koza54
jak wyżej. ewentualnie można podać wafle ryżowe, sucharki itp.
zosian
(smutna) no ale ona mi sie tym raczej nie naje(pout)
cytrynka
ugotuj kleik ryżowy. lepiej jak się trochę przegłodzi niż ma dalej wymiotować. dużo picia jej podawaj aby się nie odwodniła
euphoria29
Najważniejsze przy wymiotach jest nawadnienie organizmu,podawaj dziecku niegazowaną wodę,małymi porcjami ale często.Wypróbuj na ustanie wymiotów wygazowaną colę-pomaga zarówno przy biegunce jak i wymiotach.Jeszcze jednym starym ale sprawdzonym sposobem jest rozprowadzic w małej ilości wody troszkę mąki ziemniaczanej i podawać po łyżeczce.
A jedzenie?Tak jak dziewczyny piszą...wafle ryżowe,sucharki...ale nie zmuszaj.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.