Menu

wymioty

Hej, moja córka wczoraj po południu zaczęla wymiotować. trwało to praktycznie do wieczora, póki nie zasneła. podawałam jej herbatkę, orsalit, niestety wszystko zwracała. przespała o dziwo cała noc, rano obudziła sie głodna i podniosła wielki krzyk kiedy dostała mniej mleka z kaszka niz zwykle. wyglada na zdrową, ale pojawił się mały katarek. czy wymioty w takiej ilości moga być oznaka zaczynajacej sie infekcji? albo zabkowania (idzie jej dwójka dolna)?

otylka
 1642  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zabkowanie wymioty infekcja chore dziecko

Odpowiedzi

karolincia
A może jej coś zaszkodziło po prostu.
Achcha
Mój starszy syn wymiotami zaczynał każdą chorobę. Zdarzały się późnym wieczorem albo w nocy i rano albo w ciągu następnego dnia jakieś choróbsko nabierało rozpędu! Lekarz mi to tłumaczył tak, że organizm pozbywa się zbędnego balastuz żołądka, zeby nie tracić energii na trawienie skoro może ją spożytkować na walkę z chorobą.
lola86
Wiesz co ja przed wczoraj wymiotowałam cały dzień dostałam nawet gorączki 39 A rano wstałam i nic . Jedna poszłam do lekarza bo bałam się o moją małą . A on powiedział że jestem już 20 któraś co była w tym tygodniu z takimi objawami ,i że to jednodniowy wirus przenoszony przez powietrze . Doradził mi żeby jednak nie obciążać żołądka ,po takim wyczerpującym dniu .
nieborakrak
moja córka tez wymiotuje przed każdą chorobą, tak juz ma. ostatnio złapała też jakiś wirus jednodniowy, wymiotowała bardzo. podawałam jej orsalit małymi łyczkami zeby się nie odwodniła. rano obudziła sie jakby nigdy nic. za to ja i mąż męczyliśmy się kilka dni, taki to był złośliwy wirus żłobkowy....
orzech
miałam podobna sytuację, córka wymiotowała w nocy, podawałam jej orsalit łyżeczką żeby sie nie odwodniła. rano wszystko ustąpiło, mała zachowuje się jakby nigdy nic. nie wiem sama co o tym myśleć.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.