Menu

wymioty

kobietki powiedzcie co mam robić moje dzieci już 3 raz z rzędu mają te same objawy jakiś miesiąc temu miały wymioty i biegunkę przez ponad tydzień, 4 dni przerwy i córcia znów zaczęła wymotywać cokolwiek wzięła do ust nawet zwykłą herbatę teraz znów tydzień zdrowi i córcia po wypiciu mleka znów wszystko zwróciła już nie mam siły... może wasze pociechy też tak mają dodam że za każdym razem byłam z nimi w szpitalu i w poradni teraz już nie wiem gdzie mam iść bo jak dla mnie to nie jest normalne ...

czekoladka22
 312  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie wymioty

Odpowiedzi

Elfka
Badania w kierunku celiakli jedynie mi do łba na szybko przychodzą...miałam to notorycznie za dziecka....co chwila i wyszło potem.
Elfka
Tylko czy mają też rozwolnienie ? Tak się bardziej to objawia. Spadek masy, biegunka , zmniejszony apetyt.Sama nie wiem, a może jakiś refluks jak tak wymiotują. Tylko wszystkie na raz potem? Może znowu wirus. Czasem to można załapać w małych odstępach czasu. Może delikatne żołądki i coś je podrażnia, albo alergia na jakiś pokarm.
czekoladka22
no właśnie nie mają biegunki tym razem Amelka tylko rano zwymiotowała zjadła obiad i nic może coś jej tylko zaszkodziło a ja już panikuję ale żeby dopiero rano jak mleko wypiła?
renata29
Zrób badania.Niedawno się okazało, że mój prawie 6-cio latek ma kolki.Przebadaj dzieci,może coś się wyjaśni.
czekoladka22
tak ale na co ja nie jestem lekarzem :(
jagoda30
W miarę możliwości nie podawaj mleka.Spróbuj wydębić receptę na odrobaczanie,jak to nie pomoże,mogą mieć nietolerancję laktozy,ale nie wiem czy to możliwe,żeby wszystkie na raz.
czekoladka22
ale nie wszyscy piją mleko modyfikowane a Amelka pije tylko rano mleko tak że nie da sie bardziej ograniczyć
jagoda30
No to ja stawiam na robaki.
Elfka
Robaki też to być mogą.
Czekoladko, a czy my jesteśmy lekarzami i wiemy na co badać? Jak podasz objawy, czy coś zasugerujesz i będziesz dociekliwa to Wam dadzą skierowanie na odpowiednie badania. Nasze gdybanie tu nic nie da. Ja miałam dłuższy czas bóle z prawej strony brzucha, USG nic nie pokazało i dopiero na gastro mnie skierowali i niestety jedynie lekarz może coś ustalić. Nie poszłam bo boleć przestało i bez powodu się męczyć nie dam.
czekoladka22
wiem że nie jesteście lekarkami ale u nas lekarze nie widzą problemu w tym że to sie znów dzieje ... dlatego już nie wiem co robić i pytałam bo moze wy miałyście taki przypadek może moje dzieci nie są jedyne z takimi objawami, będziemy musieli zrobić badania na jakieś robaki.
Elfka
Martwisz się, stresujesz i to jest normalne, więc idź do tych pieprzonych znachorów i zrób raban jeśli dzieci się męczą. Nie daj się odprawić z kwitkiem. Przecież skierowanie przysługuje , szczególnie jak takie rzeczy się dzieją. Nie daj się zbyć bo od tego oni są. Wiem, że lekarz lekarzowi nie równy, ale niektórzy są ciarachami bez uczuć chyba i zaniepokojonego rodzica wyproszą z hasłem, że nadgorliwy, a jak się potem tragedia dzieje to dopiero działają. Nie może dziecko tyle razy tak wymiotować. Ja Ci powiem, że jak w tamtym roku jeździłam do ośrodka kilka razy to moje podejrzenie pokrywki u dziecka zbywali i robili ze mnie wariatkę, która guzik się zna, dopiero jak zabuliłam 70 zł prywatnie u alergolog-pediatry to od razu powiedziała, ze to to i co mam podać i z czego mogło wysypać. Jeszcze mi ją z alergicznych ataków wyprowadziła. Tylko za co my płaciły te składki skoro nikt dobrze pomóc nie umie i trzeba bulić u prywatnego....kogo na to stać ciągle?
renata29
Tak jak dziewczyny radzą, na początek zasugeruj badanie na pasożyty.Nawet ze zwykłej morfologii czasem można dużo się dowiedzieć.Bez badań raczej się nie obędzie.Jeśli lekarze nie widzą problemu, Ty sama musisz poprosić o badania.
sylwiad
Witam, moj syn mial lamblie przez rok, ja tez, pamietam, jak jadl obiad to wszystko pozniej zwracal, doslownie chlustal zupą, po wypiciu herbaty wszystko mu sie odbijalo.Robilam wiele badan na pasozyty, jak rowniez,na bakterie helicobacter pyroli
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.