Menu

wymioty i biegunka u dziecka

dziewczyny wracałam dzisiaj z dzieckiem samochodem o strasznie mi zwymiotowało (co się nigdy nie zdarzyło podczas jazdy) a teraz jeszcze biegunki dostała... nic takiego dzisiaj nie jadła-, po prostu jadła tp cp zwykle (ma niecałe 2 lata),jak myślicie jaki może być powód?

jasik
 427  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie wymioty

Odpowiedzi

zosian
może to objaw choroby lokomocyjnej?moja mlodsza córka tak miała w tym wieku!nieraz mogła przejechać 100km i nic a nieraz 20 to był problem!najlepiej jak spała podczas podróży!teraz ma prawie 5 lat i jej przeszło choć czasem zdarza sie 'wypadki' gdy je podczas podróży lub tez przed!
ale u Ciebie jeszcze biegunka?wiesz w święta wszystko możliwe....nawet u dorosłego!obserwuj dziecko-zobaczysz co bedzie sie działo!pozdrawiam i zdrowia na Nowy Rok!
Beatka9316
Może być to choroba lokomocyjna... Ale do tego wszystkiego nie pasuje mi ta biegunka. Może to przez to jedzenie na święta... trudno stwierdzić może to po prostu wirus przez parę dni wymioty biegunka... ale wtedy lepiej udać się do lekarza bo to jednak małe dziecko. Najlepiej obserwuj dziecko zobaczysz czy wymioty i biegunka ustąpi jeśli tak to nie ma się czym martwić jeśli nie to lepiej iść do lekarza :)
I Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
mamaGosia
Obserwuj małą. Jeść nie musi i tym się nie przejmuj. Najważniejsze, by piła dużo płynów. najlepsza jest przegotowana woda o temperaturze pokojowej podawana łyżeczkami, ale dość często ( co 10 minut w przypadku wymiotów). Najważniejsze, by się nie odwodniła i tyle. Jeśli to wirus to ustąpi po 3-5 dobach. Nie martw się wszystko będzie dobrze. My w tym samym czasie walczyliśmy z rota wirusem, ale w domu i nie panikując. (awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.