Menu

wymioty i złe samopoczucie

czesc kochane!!! mam takie pytanko...moja Patrycja (4latka) dzisiejszej nocy wymiotowała,a z rana niby juz było lepiej,tylko ona ciagle chce spac,ciagle taka osowiała jest,a mnie serce pęka,jak moge jej pomóc,od 2.30 w nocy juz nie bylo wymiotów,biegunki nie ma wiec wydaje mi sie ze sie wczoraj się musiała czymś podtruć,ale reszta rodzinki oki a jedlismy to samo.jak moge jej pomóc i czy wymioty w nocy moga powrocic jak jest taka osowiała?(pout)(pout)

edyta1161
 1140  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko wymioty leczenie

Odpowiedzi

edyta1161
ojej ale z tego wszystkiego błędów narobiłam kochane...wybaczcie :(
edyta1161
oj wiem...głupie pytanie,w ogóle nie wiem w jakim celu je zadałam...(pout)(pout)(pout)
Milki
hmm może ją jelitówka złapała, dawaj jej dużo do picia i potrzymaj na diecie, moze jakaś ryżanka na wzmocnienie. hmm no i daj jej gastrolit lub cos podobnego.
edyta1161
mysle ze jakby to byla jelitoka to by wymiotowala w ciagu dnia a ona w nocy i koniec ,a teraz taka wiecznie spiaca,biegunki nie ma
Milki
coś na wzmocnienie i osłonowego by się jej przydało mimo wszystko. tym nie zaszkodzisz.
mala21
pewnie coś jej zaszkodziło, może jakaś skórka się przylepiła. Pewnie jest już ok, tylko te nocne wymioty ją osłabiły. Daj jej odpocząć i obserwuj
madziullka
kisielek w plynnej formie:-)
Kobiko
jak już jej przejdzie to zastanów się nad czymś na odporność, bo skoro nikt z rodziny nie chorował, to dziwna sprawa... ode mnie koleżanka daje synkowi Immuline, od 1 roku można stosować, no i od tej pory ma wzorową frekwencję w przedszkolu! :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.