Menu

Wymioty u dziecka

Czesc dziewczyny, moj synek ma 16 miesiecy i dzisiaj od rana mi wymiotuje. Biegunki i goraczki nie ma. Nie wiem co moze byc przyczyna. Przed popludniowa drzemka napil sie rosolku z grysikiem i po spaniu cale to zwrocil. Rano tez wymiotowal. Co wogole dac do jedzenia dziecku zeby nie zaszkodzilo. Podalam mu czopek przeciwwymiotny jak do jutra nie przejdzie to jade do lekarza. Z gory dzieki za dobre rady.

asia5512
 1279  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie wymioty u dziecka

Odpowiedzi

aangelek21
Może jakieś zatrucie pokarmowe? Jak nie chce jeść, to podawaj mu jak najwięcej płynów do picia (kwiatek)
alinagj1o2
Ja jak by wymioty były częste,lub nasilało się poszła bym do szpitala dziecięcego z dzieckiem po poradę .Takich małych dzieci nie przyjmują na pogotowiu u nas.Bała bym się że może się odwodnić.Wszystko zależy od tego jakie te wymioty są intensywne i czy dużo pije.
pimkie
Czopek powinien pomóc.Moja jak miała wymioty bez biegunki i gorączki to lekarz powiedziała,że albo wirus,albo zatrucie.Też podałam czopek i jak ręką odjął (kwiatek)
szybki2303
Może to jakiś wirus albo od ząbków.Kup Orsalit - polecam,podaje go się przy biegunce i wymiotach.Jest to doustny płyn nawadniający. Jak synek nie będzie chciał tego pic to dawaj na siłę przez strzykawkę.Ja tak właśnie robiłam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.