Menu

Wymrażanie nadżerki

Pytanie do Mam, które przeszły krioterapię miejscową. Jak wspominacie sam zabieg i rekonwalescencję po wymrażaniu nadżerki?

anulka2281
 501  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie nadżerka

Odpowiedzi

Bestyjka
Moja koleżanka będzie miała 3 raz... Bezboleśnie i szybko z tego co opowiadała.
tlolek
11m-cy temu miałam usuwaną nadżerkę metodą pętli elektrycznej.
W moim przypadku jednodniowy pobyt w szpitalu (zle zniosłam "głupiego jasia"), w zasadzie bezbolesny zabieg. Po zabiegu lekkie krwawienie i przez 6 tyg. nie powinno się współżyć (tak żeby rana mogła się zagoić)
Podczas zabiegu pobierają wycinek dla laboratorium histopatologicznego, po kilku tyg. dostaje się wynik. Zalecane kontrole u gin. co 6m-cy
daryjka87poznan
Szybko i bezbolesnie. Chodz troszke mnie zabolało gdy ginekolog mocował mi takie urządzenie zeby mogł spokojnie sie tam dostac...zapomniałam jak to sie zwie.
Jedynie minus taki ze leci pozniej z ciebie (mi przeszło 2 tygodnie) taka woda. Wiadomo zero seksu przez miesiąc i zero długiego moczenia sie we wodzie podczas kąpieli tak samo zero basenu w tym czasie.
daryjka87poznan
Chodzi oczywiscie o wymrazanie.
ewaban
Ja miałam wymrażaną nadżerkę po urodzeniu pierwszej córki. Zabieg szybki i całkowicie bezbolesny. Po również żadnych dolegliwości- i nic ze mnie nie leciało- jak pisze daryjka87poznan. Tylko też był szlaban na seks- ale nie pamiętam na jak długo- chyba 2 tygodnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.