Menu

wymuszanie krzykiem

Już mi głowa pęka. Staś jak coś chce, to nie ma mocnych. Siada na podłodze, rzuca smoczkiem i krzyczy, aż uszy więdną. Bo mama nie chce zejść z krzesła, bo mama nie da marchewki - po której wymiotował, bo mama nie podniesie zabawki, która jest za daleko... Sobie współczuje, ale sąsiedzi to mają przekichane.
Co robić? Jak go tego oduczyć? On potrafi tak z godzinę. Miał kiedyś podobnie to go kładłam na łóżko, chwile pokrzyczał i mu przeszło. Teraz jest tragedia.

KlaudynaK
 1223  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

krzyk dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
I ja już zauważyłam, że moja prawie 14miesięczna córa wymusza coś krzykiem i co gorsza histerią(krejzolka) Staram się nie zwracać uwagi na nią wtedy (chociaż w środku mnie ściska) Albo próbuję ją zainteresować czymś innym. Z różnym skutkiem mi to wychodzi, ale najważniejsze, to nie dać sobą manipulować naszym pociechom, bo najlepiej tym diabełkom to wychodzi właśnie od najmłodszych lat(grins)
Nula139
Najlepiej nie reagować,miałam tak ze starszą córką,ustępowaliśmy jej i wymuszała wszysto krzykiem do 5 lat.
Teraz wiem że zrobiliśmy straszny błąd robiac to,co chciała,mieliśmy małego tyrana w domu,wszystko było jej podporządkowane.
Było ciężko,ale teraz jest z niej duza ,grzeczna i kochana dziewczynka:)
KlaudynaK
No więc siedzę tu już trochę i zastanawiam się czy zupa mi nie wykipiała, bo Staś chce tu usiąść i robi wszystko żebym sobie poszła...
ADAMSKA98
, nie reagować ja też to przechodze ze swojm teraz
KlaudynaK
hmmm, u Staśka mowa nie pomaga, już wolę go brzydko mówiąc olać... zaraz pewnie zaśnie z tego krzyku.
emiliab
Jedyna skuteczna metoda jaką znam to nie zwracać uwagi. Ty nie reagujesz to i dziecku nie opłaca sie zdzierać gardła. U mojego Franka to podziałało, tylko ja to zaczęłam zduszać w zarodku.
moput
Nie reaguje, a jak długo krzyczą zaprowadzam do ich pokoju i każę się uspokoić. Na córkę ta metoda świetnie działała, Wojtek jest bardziej uparty ale ma to po mnie, więc... ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.