Menu

Wymyślanie żeby nie iść do szkoły

Klaudia zaczyna wymyślać, że boli ją brzuszek, że chyba ma gorączkę... wydaje mi się, że to dlatego, żeby nie musiała iść do szkoły. Dzisiaj rano tak właśnie było – brzuszek boli, mamusiu... no to się zlitowałam, zadzwoniłam po babcię i z nią została. Później rozmawiałam z mamą i mama mówi, że jak tylko wyszłam dolegliwości minęły jak ręką odjął, wstała i poszla się bawić. Mała symulantka. Tylko jak rozpoznać kiedy udaje a kiedy faktycznie boli brzuszek...

Daria
 559  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

ból brzuszka brzuszek szkoła

Odpowiedzi

johanna
Sama tak ściemniałam, ale potem mama przestała odpuszczać i posyłała mnie do szkoły, mówiła, że jak nie wytrzymam to mam iść do higienistki. A higienistki to się wszyscy bali więc było wiadomo, że wolałam wytrzymać na lekcjach.
Ju25lka
Myślę, też że to normalna kolej rzeczy. Ale porozmawiaj z córką dlaczego próbuje Cię okłamać – niech lepiej powie prawdę – że się np. nie nauczyła, czy że się boi itd. Musi rozumieć, że nie tędy droga i że tak nie rozwiąże problemów.
lusilla
A może się z kimś pokłóciła, może jakieś dziecko ją przezywa. Różnie to bywa u takich małych dzieci. Porozmawiaj z nią a potem może też warto zapytać wychowawczyni czy nie zauważyła nic niepokojącego.
kasia13_archiwum
Moja Fatima tez z tym brzuszkiem. To ja do niej... dobrze slonce, tylko dzis trzeba dietke... zadnych lodow (czy innych slodkosci). Tylko warzywa gotowane na parze... I lerzenie w swoim pokoju pod koldra.
Nie wiem czemu, ale od razu zdrowieje... i brzuch ja wiecej nie boli, i nie goraczkuje... ;)
MONIKA123451
moja córeczka nie chce chodzić do szkoły i mam problem nie wiem co mam robić ????
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.