Menu

Wynajem mieszkania

Nie długo będziemy się przeprowadzać i chcę komuś wynająć moje mieszkanie może Wy kochane Netmamusie wiecie co muszę zostawić w mieszkaniu żeby je łatwiej wynająć. Chodzi głównie o sprzęt agd bo meble na`pewno zostają. Czy zostawiać jakieś garnki talerze itp???? Jestem kompletnie zielona w tych sprawach i nie znam nikogo kto by mieszkanie wynajmował.

Agnieshka76
 779  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Dom i Ogród mieszkanie wynajem

Odpowiedzi

Nicoletta
wszystko zależy od tego czy nowi lokatorzy będą chcieli się wprowadzić na gotowe w dosłowym znaczeniu tego słowa.. mogą być chętni,ale postawić warunek (musi być wszystko opróżnione) albo wręcz przeciwnie .. wszystko zależy od ludzi,którzy będą chcieli wynająć chałupkę ..
martulcia18
hej:) myśle ze to co zostawisz zalezy od ciebie:) obecnie wynajmowałam z chłopakiem dwa razy mieszkanie i powiem szczerze ze te z garnkami i sztućcami były troszke droższe hehe:) pozdrawiam
lwica
Ja po obejrzeniu wczorajszego ekspresu reporterów, bardzo długo bym się zastanowiła, czy warto komuś wynająć mieszkanie............
Agnieshka76
lwica też nie jestem zachwycona że obcy ludzie będą korzystać z tego co własnoręcznie wyremontowałam, ale lepsze to niż ma stać puste i niszczeć. A Ja już mam nadzieje i tak do niego nie wrócę.
Magda27
Ja można wiedzieć to za ile chcesz wynajać to mieszkanie i w jakiej dzielnicy???
jollka
Ja już 5 lat wynajmuje mieszkanie i zawsze mnie bardzo złościło jak był zostawione w nim garnki, talerze itd. i zawsze kazałam je właścicielowi zabrać albo ten z kolei kazał zrobić z nimi co chce nawet wyrzucić, i ja wtedy np. wyrzucałam bo mam swoich tego typu rzeczy dużo a nie chciałam bym jeść na cudzych talerzach itp. Ale jeśli wynajmiesz mieszkanie np.studentom, pracownikom czy komuś takiemu to oni pewnie by byli zadowoleni jakby wszystko mieli, no a jeśli rodzinie z dzieckiem to lepiej chyba żeby nic takiego nie zostało.
Meble zostawiasz i w porządku tylko w szafkach też czasem nie zostaw jakichś rzeczy bo to też mnie zawsze BARDZO złościło i lepiej żeby było czyściutko, nie mam na myśli tylko ścian ale także ogólna czystość. Jak musiałam wszystko szorować np. podłogę, płytki, szafki itp. bo było wszystko brudne wręcz zapuszczone np. po poprzednich lokatorach to ja mało co wtedy szału nie dostawałam. To było coś okropnego.
A najlepiej jak się zapytasz przyszłych lokatorów, czy chcą aby coś zabrać a co im zostawić, tak będzie najlepiej.
jollka
Widziałam już różnych ludzi którzy mieszkali na wynajętym i powiem ci że:
Musisz liczyć się z tym że nie wiesz na kogo trafisz, bo jeden będzie zdania że skoro tu mieszka to będzie dbał o to mieszkanie jak o swoje, a są i tacy którzy nie będą o nic dbali bo po co skoro to nie moje.
Nula139
ja od 11 lat wynajmuję,wprowadziłam się do pustego mieszkania,meble,sprzęt AGD,wszystko prOcz lamp jest moje,jeśli będę musiała kiedyś wynająć inne to też puste.
Są też osoby które wynajmując mieszkani chca by nadawało się do natychmiastowego zamieszkani,umeblowane,ze sprzętem AGD i całą resztą,także nie można jednoznacznie określić co powinno sie znajdować w mieszkaniu do wynajęcia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.