Menu

Wynajmuje mieszkanie

Witam wszystkie mamy , pytanie nie jest na temat dzieci ale prosze o porade . Wynajmuje mieszkanie od roku i niestety musimy się z Niego wyprowadzić właściciel dał nam czas 3 miesiące , ale wyprowadzamy sie juz na początku września bo znależlismy nowe . I o to moje pytanie mamy w Umowie że płacimy za czynsz do dnia 15 każdego miesiąca i jak się wyprowadze na początku września czy musze jej dac za czynsz ?

jagoda20
 272  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Dom i Ogród mieszkanie wynajem

Odpowiedzi

jagoda20
aha no nie płace do współdzielni bo te mieszkanie jest nad sklepem :) Dziekować
jagoda20
I jak się wprowadzaliśmy 16 września tamtego roku za wynajem od razu daliśmy tego samego dnia:)
Tuptolek
To zależy co masz na umowie wynajmu napisane, bo jeśli masz okres wypowiedzenia 3 miesiące to może on chcieć od Ciebie pieniędzy za te 3 miesiące.
ReWelinka
Jeżeli na początku września się wyprowadzasz , to raczej będziesz mu musiała dać za ten cy=zynsz temu gospodarowi;/ niestety . Znam ten ból , wiem co tzn wynajmować u prywatnych gospodarzy mieszkanie ... szkoda gadać !!!!!!!!!!!!! kiedyś opowiem wam tu swoją historie o wrenej właścicielce , która , jak ześmy nic z mężem nie chcieli ( chodziło o zwrot kosztów ) to byliśmy cacy a jak żeśmy się odezwali to się okazała !!!!........ nie powiem kim ...
moniama
chyba najlepiej uzgodnić to z właścicielami mieszkania żeby później nie być zaskoczonymi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.