Menu

Wypadanie włosów

Kobietki znacie może jakąś kurację wzmacniającą do włosów??Ostatnio zaczęły mi wypadać włosy,kupiłam sobie tabletki wzmacniające i szampon z rzepy ,ale chciałam jeszcze zastosować taką kurację raz w tygodniu.

Mysiaa
 733  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

włosy

Odpowiedzi

avialle
byłam na Twoim profilu, ale nie mam uprawnień do oglądania dzieci ;), mnie tak wypadały włosy po porodzie, ok 3 miesiące od porodu zaczęła się istna gehenna, kupowałam kapsułki z Vichy, szampony, odżywki i sprawdzałam domowe sposoby, nic nie działało.
Farmaceutka powiedziała mi, że w takim przypadku to co musi wylecieć (po ciąży) i tak wyleci więc nie ma sensu rujnować się finansowo.
U mnie przeszło samo... z czasem.
Jeśli nie jesteś świeżo po porodzie radzę się skonsultować z dermatologiem, koleżanka prawie wyłysiała, ale udała się do lekarza i dostała specjalne leki, okazało się, że to jakieś sprawy hormonalne, do dziś stosuje odżywki do włosów dla ludzi po hemoterapii, bo tak jej przerzedziło. Nie ma co bagatelizować :).
Mysiaa
No i masz ...tu pies pogrzebany....wiążę właśnie(placze)(placze) A te witaminy to biorę dopiero niecały miesiąc.Niby tak jakby mniej mi wypadały , ale wciąż jest ich sporo.Czyli Tak ja mówisz Smerrfusiu muszę poczekać jeszcze trochę.....No i kupię ten olejek rycynowy .
ewita132
A próbowałaś odżywki Wax - dla mnie super!! Wzmocniała włosy i fajnie sie układaja.
Remedios
także polecam WAX a poza tym naftę kosmetyczną
MamaMateuszka
A ja polecam odżywkę z koziego mleka ale taką kupioną u fryzjera, ta co ja kupuję w sklepach zwykłych jest niedostępna.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.