Menu

wypoczynek

Dziewczyny i chłopaki pochwalcie się, jak spędzacie wakacje. Gdzie zaplanowaliście swój urlop.
My w przyszłym tygodniu jedziemy do Bukowiny Tatrzańskiej, już nie mogę się doczekać.

monilajsa
 571  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport urlop dla calej rodziny

Odpowiedzi

tlolek
jastrzębia góra ...
polecam w bukowinie termy, a po drodze na nie jest świetna knajpka na rogu (tuż przy rondzie) dają świetne jedzenie i świeże
monilajsa
Właśnie na termy się nie mogę doczekać:-)
tlolek
bulgotnik jest świetny wymasujesz się jak tylko można (grins)(grins)
misiak7
my nigdzie jedziemy mężą czeka operacja w sierpniu na łękotke a kamil będzie miał 3 migdał wycinany (pout)(pout)
korek221
my już zaliczyliśmy 2 tygodnie nad Bałtykiem, a od dziś Grześ ma coś w rodzaju półkolonii w ramach unijnej akcji "LATO", dzisiaj jedziemy do Górek Wielkich , jutro do kina , później będzie wyjazd do Pszczyny w tym pobyt w zagrodzie żubrów , zwiedzanie zamku ,zbrojowni, itd , następnie wyjazd do ZOO I Wesołego Miasteczka w Chorzowie , do Inwałdu i licho wie gdzie jeszcze (grins) a w sobotę jedziemy na piknik z dmuchanymi zamkami do ośrodka gdzie chodzimy na "wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka" (grins)
clyde22
My aktualnie bez planów.
Połówka rwie się na niedzielne dreptanie nad Wisłą w Kazimierzu Dolnym. Ja wolę w tygodniu - mniej luda. Pojedziemy, niech ma.
A urlopik może we wrześniu. Marzę o oblotach rodzinnych. Ciągle na to brak czasu. Widzimy się na weselach i pogrzebach. Masakra.
daryjka87poznan
My juz bylismy nad morzem i w Niemczech, jeszcze we wrzesniu chcemy jechac spowrotem nad morze ale w jakis inny zakatek :)
iwus198920
My raczej migdzie bo chyba maż do Norwegii na 2 miesiace pojedzie do pracy:( ale przed porodem wróci i bedziemy juz caly czas razem we 3:))
Kordelia
Chciałabym na kilka dni jechać w góry, ale czy coś z tego wyjdzie to dopiero zobaczymy (pout) a póki co to zabieram co kilka dni dzieci na jakąś jednodniową wycieczkę gdzieś niedaleko- pospacerować, pozwiedzać i by mieć jakieś atrakcje (grins) zazwyczaj niewielkim kosztem (kciuki)
WELONKA
w tym roku nigdzie ...niestety .w tamtym roku limit wyczerpaliśmy(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.