Menu

wypowiedzenie w pracy

Witam, po raz kolejny prosze o pomoc. wczoraj lekarz potwierdził że jestem w ciąży, ale najlepsze jest to że 31 października konczy mi sie wypowiedzenie z pracy (złóśliwoś pracodawcy- przed wypowiedzeniem byłam z a wychowawczym), zgodnie z prawem wypowiedzenie to zostanie uznane za bezskuteczne, musze tylko napisac pismo, i w tym problem, czy ktoras z was miała taki przypadek? czy jest na to gotowy wzór, jezeli tak to proszę o podesłanie, czy moze to sie pisze jakoś samemu z głowy. i jeszcze jedno w momencie kiedy pracodawca cofa wypowiedzenie to wracam do pracy czy wracam na wychowawczy?

am2008
 726  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca

Odpowiedzi

rozowa82
zanies zaświadczenie o ciazy i wypowiedzenie zostanie cofniete... umowe bedziesz miała do dnia porodu...
jeżeli nie beda chcieli przywrócic cie do pracy to idz do inspekcji pracy i tam pomogą ci napisac stosowne pismo
am2008
ale dlaczego do dnia porodu? z tego co wiem do dnia porodu jezeli ktoś miał umowę na czas okreslony, ja miałam na nieokreślony i z tego co wyczytałam, wypowiedzenie uznaje sie za bezskuteczne czyli tak jak by go wogole nie bylo, czyli potem macierzynski i wychowawczy (na którym i tak pewnie mnie zaraz zwolnią)
kasiam146
masz racje jak mialas umowe na czas nieokreslony to poprostu wypowiedzenie zostaje cofniete tak jakby go nie bylo i pozniej po porodzie normalnie macierzynski i wychowawczy
rozowa82
a to skąd miałam wiedziec ze miaąłs umowe na czas nieokreślony, wtedy przywraca sie Ciebie do pracy o wszystko...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.