Menu

Wyprawka do szpitala dla dziecka

Co polecacie zabrać przyszłym mamom do szpitala dla dziecka? Jakie ubranka i kosmetyki będą przydatne w szpitalu w pierwszych dniach po narodzinach? Podzielcie się swoim doświadczeniem z mamami, które mają dylemat jak się przygotować.

Ania
 1771  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem wyprawka szpital dziecko

Odpowiedzi

Ada3610
cienkie śpiochy z wywijanymi na rączki rękawkami, ręcznik kąpielowy, pieluchy tetrowe lub flanelowe, rożek (u nas się nie przydał, synek nie chciał w nim leżeć), kocyk, pampersy, chusteczki, kosmetyki, butelkę, mleko i smoka
sara7777
jak wyżej i jeszcze chusteczki nawilżane dla niemowląt.warto pamiętać o aparacie fotograficznym :-)
emiliab
U nas w szpitalu trzeba mieć własne tylko pieluchy i chusteczki nawilżane. Całą resztę zapewnia szpital. Ubranka własne potrzebne są tylko na wyjście.
Madzika
hej :) ja rodziłam w CZMP i potrzebna sa tak naprawde tylko pieluszki i chustczki reszte szpital ma. no chyba ze ktos chce by dzidzius był ubierany juz w swoje a nie szpitalne to tez nie ma problemu. no i fajnie miec swoją pieluszke tetrowa do karmienia. to tyle :)
margolcia85
u nas tylko pieluszki i husteczki, ewentualnie jakiś kremik do pupy i smoczek - resztę zapewnia szpital, dopiero na wyjście swoje ciuszki dla mlauszka trzeba przygotować.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.