Menu

Wyprawka do szpitala- wrocław- brochów

Witam wszystkie mamy:) Jestem w trakcie pakowania torby do szpitala i chciałabym dowiedzieć się co należy spakować do niej dla mnie i dla dziecka. Najlepiej gdyby udzieliły się osoby, które wiedzą co zapewnia szpital we wrocławiu na brochowie:) Z góry bardzo dziękuję:)

ewelinas
 5735  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród wyprawka do szpitala brochów wrocław

Odpowiedzi

Mamusica2008
(awve) Niestety jestem z innego końca kraju, ale jak ja miałam iść rodzic to zanim spakowałam torbę do szpitala zadzwoniłam do tego szpitala w którym zamierzałam urodzić i tam udzielili mi konkretnej odpowiedzi co należy ze sobą zabrać (zarówno dla siebie jak i dziecka). Ty również możesz przedzwonić do swojego szpitala, a numer znajdziesz na ich str internetowej. Powodzenia(kciuki)
Magda87
Ja rodziłam na Kamieńskiego - co prawda w ogóle nie brałam pod uwagę tego co mi i dziecku zapewnia szpital a co mam spakować, z tego względu że rzeczy naprawdę potrzebnych nie zapewnia, bo dziecko ubranko dostaje - ale czy w takim ubranku chciałabym trzymać dziecko i pokazywać odwiedzającym? nie bardzo. Pampersów nie dają - rzadko w którym szpitalu sa dawane. W rożku zawinięte dziecko było - ale podobnie jak z ubrankami - niezbyt efektowne były, i nie cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Kosmetyki dla ciebie, wkłady poporodowe - zawsze możesz liczyć na ligninę od szpitala, bo wkładów belli nie dają, majtek jednorazowych nie dają, piżamy ani szlafroka też nie. I tak jest praktycznie z każdą jedną rzeczą - tylko nasuwa się pytanie, "co dają? i co by w ogóle mogli dać?" . Mleko dla dzieci, glukozę do picia. I więc ej nic mój szpital nie oferował :)
JUSTYLKA
...ja przed porodem pojechałam na porodówkę i popytałam polożnych...oprowadziły mnie po salach ,pokazały to co najważniejsze i oczywiście nie płaciłam za tą zyczliwośc i informacje Wiele dziewczyn tak robi ,spróbuj poczujesz sie może pewniej w tym wyjątkowym momencie i nie będziesz taka zagubiona...
ewelinas
bardzo dziękuje kobitki:*
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.