Menu

Wysyłacie kartki świąteczne czy raczej wysyłacie życzenia przez internet?

Hej kochane,

wysyłacie kartki do rodziny itd. czy tylko sms, czy przez internet?

Aagataa
 368  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina kartki świąteczne

Odpowiedzi

halina21
robimy sami z dziećmi karteczki i wysyłamy do tych co mieszkają dalej a sami wręczamy tym co mieszkają bliżej :) córka sama w tym roku zrobiła karteczkę dla swojej chrzestnej i jestem z niej bardzo dumna a ona radości miała całą masę jak ją robiła i pewnie jak ją wręczy cioci tez będzie w skowronkach :)
amalka
Do siostrzyczki (jeśli nie spędzamy Świąt wspólnie), babci, babcinej siostry i jej rodziny (razem mieszkają), tatowego rodzeństwa, maminego brata przyrodniego... dzwonię przed kolacją Wigilijną i choć na odległość- zasiadamy do stołu wspólnie (to bardziej osobiste niż kartka), brat mojej mamusi zapraszany jest co roku do moich rodziców, siostra mamina i rodzina dalsza dostają życzenia pocztą.

Jeśli nie spędzamy Świąt z moimi rodzicami lub Drugą Mamą (robimy to naprzemiennie) zawsze dzwonimy i na "głośnomówiącym" chórem wykrzykujemy "Wesołych Świąt! (rofl)
jagoda30
Wysyłam kartki rodzinie,do niektórych dzwonię,do znajomych piszę smsy.Był czas, kiedy kartki robiłam sama,teraz czekam,aż dzieci podrosną.
mamaGosia
Wysyłam kartki do najbliższych tradycyjnym sposobem...
koza54
Do dalszej rodziny dzwonie albo wysylam kartke a w sumie mam dwie dalsze ciotki. Z blizsza rodzina (mama, babcia, brat) spedzam razem swieta wiec osobiscie ;)
Nula139
Kartki do najbliższych.
renata29
Jak nie zapomnę to wysyłam kartki.Ale częściej jednak smsy :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.