Menu

Wysypiacie się?

tak sobie myślę, czy mając malutkie dziecko jest w ogóle szansa się wyspać? Ciągłe wstawanie w nocy, w ciągu dnia cały czas pełne ręce roboty. Zawsze byłam śpiochem i teraz mi tego strasznie brakuje. Jak wy funkcjonujecie?

johanna
 598  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta wysypianie się spanie

Odpowiedzi

Maria25
gdy Martynka była mniejsza często chodziłam niewyspana, ale z biegiem czasu, córeczka zaczęła przesypiać całe noce i teraz spie już po 8/9 godzin :)
kasia13_archiwum
Ja nigdy sie nie wysypiam. Jakos szkoda mi zycia na spanie. Wiem, ze musze na drugi dzien wczesnie wstac, ale nie umiem pojsc wczesniej spac. Chodze tak dopiero kolo 2. I wstaje o 6.30.
Ale nie jestem w dzien jakas przemeczona.
eunika
Też jestem wielkim śpiochem i jak Natala była mała to w pewnym momencie myślałam, że się załamię. Nie docierało do mnie, że tak będzie przez pewnien okres czasu i wyobrażałam sobie tak wyglądającą wieczność. Głowa do góry grunt to cierpliwie odczekać ten okres.
ania77
Ja sobie robie w ten sposob: jak Dominik nie dobrze spi w nocy i ja jestem niewaspana (rano tak jest zawsze), to chodze w tym czasie spac jak Dominik robi drzemke w ciagu dnia. To sa gdzies 2 godziny, potem mam znowu energie!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.