Menu

Wysypka przy zapaleniu gardła

Ostatnio moje dzieci zachorowały na bakteryjne zapalenie gardła i parę dni przed chorobą wyszły im na skórze drobne, czerwone krostki, niektóre podchodziły płynem. Pani doktor powiedziała że to też bakteryjne zapalenie skóry. Po podaniu antybiotyku zaczęły znikać. Tylko dziwne w tym wszystkim jest to,że bardzo dużo dzieci w okolicy też na to chorowało, a każdy lekarz mówi coś innego. Czy może miałyście podobny przypadek i co powiedział Wasz lekarz?

rombet
 1460  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie zapalenie gardła wysypka

Odpowiedzi

koza54
dużo się teraz mówi o chorobie Bostońskiej (poszukaj info w necie) każdy lekarz mówi co innego, bo nie wiedzą co to jest. często do ospy to przypisują, właśnie sporo dzieciaków teraz na to choruje, dosłownie hurtowo.
JUSTYNA300511
http://www.fakt.pl/Choroba-bostonska-atakuje-dzieci-W-Polsce-Choroba-bostonska-objawy-leczenie,artykuly,169010,1.html
MaLaCzarna
Mój syn też ma podobne objawy . Pierw była gorączka ropne zapalenie gardła , wysypka, teraz krostki od wewnętrznej strony dłoni i na nogach . Wczoraj byliśmy u lekarza dostał antybiotyk . P dr podejrzewa szkarlatynę ale teraz to już nie wiem , bo na języku na razie nic się nie pojawia żadnych bąbli nie ma . Czekamy co będzie jutro :(
otylka
choroba bostońska, moja córka już to przechodziła, był wysyp w żłobku. podawałam na gorączkę milifen, bąble znikają same.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.