Menu

Wywoływanie duchów

Co sądzicie o wywoływaniu duchów?
Moja koleżanka namawia mnie na taką sesję. Nie wiem co robić... nie znam się na tym i trochę mnie to przeraża! Macie jakieś doświadczenie z "duchami"?

felicity
 648  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport duch wywołanie sesja

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie robilabym tego...
justa
Nie mam żadnego doświadczenia z duchami :) Ale ciekawa jestem jakie będą Twoje wrażenia po sesji...jeśli się zdecydujesz oczywiście.
felicity
@kasia13: a może się wydarzyć coś złego że nie radzisz mi tego robić? Poważnie się pytam.... bo nie wiem :/
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
twogirls
Będąc nastolatką "bawiłam" się w takie rzeczy. Jest to niebezpieczna gra, która może się skończyć tragicznie, więc - jeśli sie zdecydujesz na udział w takim posiedzeniu, skontaktuj się najpierw z osobami, które się na tym znają. Trzeba mieć mocną psychikę do tego.
felicity
Zaczynam się trochę bać ... A możecie mi powiedzieć, co się może złego stać? Bo nadal nie wiem... :/
twogirls
Bywa tak, że wywołany duch, a raczej demon nie odejdzie i wtedy pojawia sie problem! Nie radzę Ci się w to bawić!
mirabelka
Ja kiedyś grałam w taką zabawę, że po planszy porusza się szklanką i zadaje pytania. Bardzo się przestraszyłam gdy szklanka sama się poruszyła i zgasła świeczka. Doszłam wtedy do wniosku, że nigdy więcej nikt mnie do tego nie namówi! Co prawda nic więcej się nie stało, ale nadal mam dreszcze gdy o tym myślę.
felicity
Ok, dziękuję Wam bardzo ... nie wiedziałam że to taki poważny temat, bo się tym nigdy nie interesowałam..! Myślę, że odmówię koleżance.
kasia13_archiwum
To jest bardzo powazny temat, bo duchy to bardzo silne istoty. I do tego trzeba byc naprawde silnym. Wiem, bo sama mam... niestety... talent jasnowidzacy...
Naja... radze uwazac z takimi sprawami.

@twogirls... trafilas w sedno sprawy.
felicity
Dziękuję za Wasze szczere odpowiedzi. Będę się trzymała zdala od duchów ... chyba jednak się nie nadaję do takich spraw.
twogirls
@kasia13 : nie mów niestety o talencie jasnowidzenia. Moim zdaniem to dar, który może wskazywać drogę, jeśli się go odpowiednio potraktuje. Pozdrawiam.
kasia13_archiwum
@twogirls... ale potrafi tez ciazyc.
twogirls
@karolina81: Aż mnie ciarki przeleciały! Takiego daru "rozmawiania" z duchami chyba bym nie chciała mieć. Jasnowidzenie to jedna sprawa, ale niechciane odwiedziny duchów/ zmarłych osób to juz cos innego. Może Twój mąż dobrze zrobić odstawiając książki na bok. Tym sposobem chyba odsunął od siebie ten "dar", z którym Twój teść nadal jest związany.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.