Menu

wywoływanie zdjęć

Pytam z ciekawości.
Pewnie każdy z nas ma aparat fotograficzny i u większości to z pewnością cyfrówka. Wywołujecie zdjęcia? U nas to zdjęcia "wiszą" w kompie i czekają już chyba od 5lat na wywołanie. Jedynie co roku wywołujemy zdjęcia dzieci i dajemy po albumie dla babć.
I co z nagimi zdjęciami dzieci? Robicie odbitki na papier czy nie ze względu na np.brak zaufania że ktoś z obsługi w zakładzie fot.może je wykorzystać dla niecnych celów?
Odbitki robicie w zakł.fotogr. czy w marketach?

joka26
 1047  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport zdjęcia cyfrowe

Odpowiedzi

clyde22
Ja rzucam na papier raz na kwartał kilkadziesiąt sztuk.
Wszystko jak leci (dot. dziecka), bo fotograf znajomy...
Aneta50209
(kwiatek) U nas też niestety "wiszą" na kompie....nawet z własnego ślubu mamy wywołane tylko zdjęcia od fotografa teszta do tej pory jest na kompie ( 5 i pół roku już(krejzolka) ) Mam tylko wywołanych trochę zdjęć starszego synka natomast młodsza córa ( 2 latka) aż wstyd się przyznać(krejzolka) nie ma jeszcze żadnego zdjęcia wyołanego(krejzolka) . Te co mam wywołane to były chyba w punkcie fotograficznym....mam również wywołanych kilka zdjęć malutkiego golaska...
JUSTYS
ostatnio wywoływałam 150 zdjęć Dominika przez internet zapłaciłam za jedno 33gr a od 200 są po 29gr Nagich zdjęć dziecku nie robię
renata29
Już chyba ze trzy lata nie wywoływałam zdjęć,czekają sobie na płytach,dziecku nie robię nagich zdjęć,ma kilka w kąpieli niedługo po urodzeniu i to wszystko.
amalka
Daaawno nie wywołałam żadnego zdjęcia. Gdybym miała wywołać wszystkie- zbankrutowałabym. Wgrywam i wgrywam... Teraz mam tego ponad 2000 i to samych zdjęć Krzysia (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
loona20
bardzo dużo zdjęc n a płytach ale wywołuje co jakis czas mam bardzodużo zdjęc wramkach na ścianach głównie dzieci (awve)
NATI
ja zgrywam na plyte i w sklepie badz w aptece wywoluje sama zdjecia
maminka
A ja własnie wywolalam 500zdjec. Wybralam najlepsze i jest to juz druga tura zdjec malej ktore wywolalam :) a wywolac 500zdjec za 100 zl to nie jest taki wydatek raz na rok :) dlatego sprawiam sobie ta przyjemnosc ;)(grins)
Kordelia
Ja robię mnóstwo zdjęć ......... i przyznam, że odkąd mam cyfrówkę, to trudniej mi mobilizować się i wywoływać je..... ale mimo wszystko lubię mieć zdjęcia w albumach. Ostatnio jednak zmobilizowałam się i zrobiłam z tym porządek- tzn. przejrzałam moje wszystkie foldery z 1,5 roku i wybrałam z nich 860 zdjęć do wywołania- brat mi dołoży do 1000 i wywołamy to przez allegro (grins) Już wcześniej wywoływałam przez allegro i byłam zadowolona- nagich zdjęć nie mam (grins)
kulka
Ja tylko cyfrówką robię i trzymam w galerii na komputerku. Najlepsze tlko daje do wydrukowania. A takie super, super idą na ściane :)
ala83
Hej, ja wybieram kilkadziesiąt najfajniejszych, wywołuje i robie album. Reszta zgrywam na płytki, bo tego jest cała masa, zwłaszcza teraz jak mam małe dziecko: )
karolincia
nie wywołuje trzymam na płytach a najnowsze sa w kompie
elleonora
my wywołujemy, bardzo lubię zdjęcia w albumach (prezent) oczywiście nie wszystkie są wywoływane, wiele jest po prostu na kompie lub płytach
MamaMaya
ja jakos po urodzeniu córci to wywołałam dośc sporo zdjęc, obie babcie dostały po albumie ale jakos teraz mnie przeszlo a po drugie kasy brak wiec mi szkoda na wywolywanie fotosow
MamaMaya
*mi przeszlo a nie mnie (smiech)
234olenka
ja robię tak samo jak @ala83czyli wywołuje najlepsze i wkładam do albumu...a resztę kopiuje na płytkę:0
madziullka
wywołuję jak uzbieram conajmniej 200...taniej i ekonomicznie bo raz na pół roku...wybieram te najlepsze i najzabawniejsze.a na kompie jest ich chyba z milion niepotrzebnych heh
daryjka87poznan
Zbieram jak narazie. Juz cos koło 500szt mam do wywołania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.