Menu

Wyzywające zdjęcia

Agnieszka ostatnio robiły sobie z koleżanką zdjęcia i dały na naszą klasę. Jak to zobaczyłam to się przeraziłam. Zdjęcia są strasznie prowokacyjne. Jak mam jej wytłumaczyć, że to niebezpieczne dawanie takich zdjęć w króciutkich spódniczkach, kozaczkach i bluzkach takich co nie wiadomo czy to bluzka czy biustonosz. Ona uważa, że wszyscy takie mają.

lipka70
 1867  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

zdjęcie nasza klasa

Odpowiedzi

dudka
No niestety jak się ogląda naszą klasę to mnostwo takich jest ale to nie tylko nastolatek – tak dla pocieszenia. Powiedz córce, że każdy może to zobaczyć, ze są rózni ludzie, różni zboczeńcy, że to nie jest wcale chlubą pokazywanie się prawie nago.
ojciec
Niestety granice przyzwoitości u młodych dziewczyn zmniejszają się drastycznie a wraz z nimi i ciuszki jakie noszą, w tej sytuacji chyba nie ma wiele co tłumaczyć tylko wyciągnąć jakieś konsekwencje wychowawcze... dać jej do zrozumienia, że jeśli będzie zamieszczać takie fotki to np. będzie miała szlaban na dostęp do kompa albo coś w tym stylu.
kasia13_archiwum
Z drugiej strony pytanie... czy zakazami i tzw. konsekwencjami wychowawczymi wiele sie zdziala? Nie sadze. Towarzystwo rowiesnikow ma w tym wieku b. duzy wplyw. A zakazy... rodza bunt.
Chyba jednak warto siasc razem z corka i porozmawiac, wytlumaczyc jej jak latwo takie zdjecia moga dostac sie w niepowolane rece.
W tym temacie zgadzam sie calkowicie z @dudka.
mlodamama
W pewnym wieku (domyślam się, że jest jeszcze nastolatką) niekoniecznie musi sobie zdawać sprawę z zagrożeń czyhających w internecie, ale też takich, które same może spowodować swoim zachowaniem. Co więc polecam? Po prostu rozmowa z wytłumaczeniem, dlaczego to było niewłaściwe....
annnna01
nasz klasa to straszna strona...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.