Menu

Względy estetyczne

Mieszkam w Krakowie w blokowisku. Ostatnio słyszałam na spacerze rozmowę dwóch pań - ewidentnie przyjezdnych, które strasznie krytykowały wieszanie prania i pościeli na balkonach. Gdzie mam suszyć pranie jak nie na balkonie? Nie mam ogrodu... Lubię mieć wywietrzoną pościel - to co mam zrobić?! Zdziwiło mnie to, bo ludziom juz wszystko zaczyna przeszkadzać, pranie na balkonie nie, pościel nie... Ludzie litości! Czy dla was to też coś dziwnego, że balkon działa jako suszarnia?

natka18
 814  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

pranie pościel balkon suszarnia

Odpowiedzi

KaczkaDziwaczka
nie, to zupełnie normalne. mój balkon, moja twierdza!
lipka70
No ja bym osobiście nie chciała zmuszać ludzi, żeby oglądali moje czy męża majtki... Susze pranie w łazience.
kasia13_archiwum
Susze pranie... zima w piwnicy... latem na balkonie. Na szczescie mam b. duzy balkon. W 2/3 barierka jest po prostu murek... wiec i tak nikt nic nie widzi. I i tak by nic nie widzial, bo przed naszym balkonem rasna ogromne drzewa wisni.
KaczkaDziwaczka
w mojej łazience nie można się obrócić. w dodatku jest ciemna (bez okna). nie mam wyjścia, susze tam, gdzie mogę. zima korzystam z suszarni w piwnicy, a latem z balkonu. wiadomo, ze nie wieszam majtek w 1 rzędzie, mam specjalne sznurki na wysokości barierki.
kasia13_archiwum
Nie... no w lazience pranie bym nie suszyla... Tez ze wzgledow estetycznych... Lubie sie w lazience odprezyc, a nie patrzec na majtki... ;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.