Menu

wzrost rozwój dziewczynek.... wiekszych:)wzrostowo

mam koleżanke która twierdzi ze w wypadku dziewczynek ze im sa wieksze tym wolniej sie rozwijają,jak dzieci raczkują np w 8msc to te no w 11 msc i tak z kazda inną czynnoscia rozwojowa...Ja mam odmienne zdanie,a wy jak uważacie i czy jest w tym troszke prawdy??

MamaMartynki
 918  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie wzrost rozwój dziecka

Odpowiedzi

MamaMartynki
no moja akurat jed długasna i szcuplutka:)
Tesa
Nie zgadzam się z taka teorią, znam dziewczynkę która od urodzenia była powiedzmy, że pulchna, i zaczęła chodzić jak miała niecałe 11 miesięcy, szybciej od wielu szczupłych.
kasia17
bzdura
kaisaa4
zgodzę się z degii a to dlatego że nadwaga dzieci może powodować, acz kolwiek nie musi, do problemów np z siadaniem, podnoszeniem się, chhodzeniem, czyli rozwojem fizycznym. niestety coraz częściej spotyka się dzieci z nadwagą i to jest niepokojace bo nadwaga czy chcemy sie z tym zgodzic czy nie, powadzi i do chorób i do problemów natury fizycznej. dodam jeszcze że jesli dzieci sa pulchne ale na piersi to takie maluchy z tego wyrastaja, najgorsze jest gdy dziecko butelkowe jest otyle. niestety wiaze sie to z niewiedza mam i babc jak karmic dzieci zdrowo ale nie tuczyc.
rozowa82
to ta koleznaka chyba sie wolniej roziwjała (smiech)
bzdura totalna...
ADAMSKA98
dzieci rozwijaja sie w swoim tepie ,i bzdura jest to ze jak jest wieksza to mniej sie rozwija ,dziewczynki szybciej zaczynaja wszystko np;chodzenie ,mówienie niz chlopcy
sweetnessa27
istne bzdury!!!

Moja Blanka jest dużym dzieckiem,urodziła się mając 60cm.Teraz jest wzrostem równa dwulatkom.Raczkowała mając 8 miesięcy a chodziła mając 10,5 miesiąca.Zęby ma prawie wszystkie.Mówi.Ma 16 miesięcy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.