Menu

YAZ

Mam pytanko drogie mamy czy któraś z was używała te tabletki Yaz byłam wczoraj u mojego ginekologa i on mi je przepisał bo to jakaś nowość i ponoć są dobre.

agus26
 593  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

tabletki antykoncepcyjne

Odpowiedzi

Anita21
ja nie a naco sa te tabletki???
krasna1
ja też nie ale fajnie brzmi ta nazwa
agus26
to są antykoncepcyjne i ponoć mają mi zatrzymać plamienie bo ja od dnia porodu nadal plamie a minęlo już dwa miesiące
krasna1
a można je brać jak się karmi piersią?
serum
Te tabletki są na rynku od jakiegoś roku. Są najnowocześniejsze bo posiadaja 28 tab. zamiast 21. Te cztery dodatkowe tabl. nie zawierają hormonu.
cath4
Ja je biorę, bo nie mogłam sobie poradzić z migrenami w okresie odstawienia, mnie pomogła, ale nie jestem pewna czy można je brać w okresie karmienia, bierze się je bez przerwy kolejne opakowania, są tam białe i różowe tabletki, różowe hormony, białe czyste wtedy występuje krwawienie ale bardzo niewielkie i mniej bolesne (przynajmniej u mnie).
isia8410
stosuję te tabletki i jestem z nich zadowolona ale nie można ich brać jak się karmi piersią. Przy karmieniu można stosować azalię i cerazette.Chociaż przez pierwszy miesiąc miałam non stop plamienia teraz to minęło.Były też bóle głowy, wahania nastroju ale to dlatego, ż e gospodarka hormonalna uległa zmianie.Teraz biorę je dalej i wszystko minęło. Poza tym mają najmniejszą dawkę hormonów, są delikatnie moczopędne(jakby któraś chciała trchę schudnąć)i najważniejsze bierze się je ciągiem czyli przez 28 dni i nie robi się żadnej przerwy.Polecam bardzo. Jedynym minusem jest cena u mnie 44zł.
JUSTYS
ja biore je pol roku i jestem zadowolona:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.