Menu

yy..no...ech:) pimafucin stosował ktoś?

zastanawiam się jak to stosować, lekarz przepisał mi na infekcję pimafucin globulki dowcipne, 2 op czyli 6 sztuk i z tego co usłyszałam mam brać rano i wieczorem codziennie, a teraz w necie przeczytałam, że w odstępach się to powinno brać i raz dziennie na noc. Oczywiście istnieje dopisek "o ile lekarz nie zaleci inaczej" ale może jemu się coś pomajdało (albo mi, nie zapisałam i może źle usłyszałam), jak Wy to brałyście, jeśli brałyście?:)

Remedios
 2464  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie globulki pimafucin infekcja

Odpowiedzi

Mandarinios
yy...no....ech ... ja :) brałam po jednej na noc
Remedios
no to co ja mam teraz robić, brać tak jak usłyszałam czy dzwonić do niego?co ja mam powiedzieć? "pan doktor taki przystojny że się zapatrzyłam i nie usłyszałam jak brać?"(smiech)
Remedios
Martuś a brałaś noc w noc, bez kilkudniowych przerw?
kasia13_archiwum
Bierz tak jak kazal ci brac lekarz. Ja wprawdzie tych... yy..no...ech:) globulek nie znam... ale bralam inne i tez musialam brac codziennie, wlasnie na noc...
dodiderek
najlepiej do niego zadzwon i sie dopytaj
kasia13_archiwum
Ok... ty masz brac tez rano... Wiec sluchaj sie, co mowi ci doktorek. On cie zbadal i wie najlepiej, co ci pomoze...
A w necie mozna rozne (naprawde rozne) opinie na kazdy temat znalesc...
Remedios
w sumie racja, bo ja to mam skłonność do sugerowania się tym co w necie piszą...no to biorę tak jak mi powiedział (jak usłyszałam:))dzięki(prezent)
Mandarinios
brałam co noc:) w sumie zawsze jak coś mi się tam przytrafiło to brałam na noc, wiesz w nocy leżysz więc lek działa a nie wypływa....
Kordelia
Tych akurat nie brałam , ale inne to zawsze codziennie po jednej na noc. Ale jeśli lekarz kazał inaczej, to widocznie tak uznał za stosowne:)
kubol29
Mi lekarka przepisała jedną na noc przez 6 dni miałam je brać nie wiem stosuj jak lekarz zalecił:)
sweetnessa27
Ja też miałam i też na noc.
delft
Ja dostałam 1 op co drugi dzień na noc :) myślę że zależy to od tego jaka ta infekcja jest najważniejsze byle pomogło a zadzwonić do lekarza zawsze możesz i powinnaś jeśli masz jakieś wątpliwości pozdrawiam (awve)
anee91
ja brałam przez 6 dni, po jednej na noc
osobiście nie pomogły mi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.