Menu

Z 10-latka na wesele?

Dostaliśmy zaproszenie na ślub do mojego kuzyna z którym jestem bardzo zżyta. Wesele będzie niestety w Niemczech bo oni tam na stałe mieszkają – więc daleko. Zastanawiam się czy brać na wesele moją 10 letnią córkę – ona się tam wynudzi – zwykle już zasypia na stojąco koło godziny 23, samej jej w pokoju hotelowym nie zostawię, a jechać po to, żeby od jedenastej siedzieć z dzieckiem w pokoju... mam mieszane uczucia i wydaje mi się, że myślę egoistycznie. Co mi radzicie?

lusilla
 1461  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

kosia
Nie jesteś egoistką - wręcz przeciwnie myśłisz o swojej córce. Wydaje mi się że lepiej dla wsyztskich będzie jak córcia zostanie pod opieką np. babci jeśli masz taką możliwość. Wy będziecie się mogli dobrze bawić, a córka nie będzie się faktycznie męczyć na weselu ze starszymi, gdzie tylko leje się alkohol.
justa
Też uważam, że nie będzie to egoistyczne jeśli pojedziesz bez córki. Jeśli tylko masz możliwośc pozostawienia jej pod dobra opieką to zrób to.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
habibi
Wesele jest imprezą dla ludzi dorosłych, gdzie pije się alkohol. Generalnie jak dla mnie to nie jest miejsce dla dzieci, nie ma się nimi kto opiekować i często szwędają sie po sali patrząc na drinkujących dorosłych. Pozostawienie dziecka pod opieką i pójście samemu to dobry pomysł, wyjdzie to na dobre i dziecku i Tobie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.