Menu

z cyklu ślubne:)

na ile przed ślubem zaczełyście chodzić za suknią ślubną?? mi zostało jeszcze 11 miesięcy do tego pięknego dnia a skarb moj już denerwuje się na mnie że nie mam choćby modelu wybranego a tak niewiele czasu zostało i takie tam męskie gadanie. (kwiatek)(aniol) uspokajam go że mam jeszcze czas ale go to jakoś nie przekonuje(krejzolka)

Milki
 562  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy suknia ślubna ślub

Odpowiedzi

ulenka091987
ja za sukniami rozglądałam się jak ustaliłam datę ślubu czyli 10m-cy przed ślubem ale to było tylko takie "lekkie" przeglądanie modeli i typu, jakieś 6 m-cy przed miałam listę zdjęć sukni które mi się podobały a do krawcowej wybrany model miałam na 2m-ce przed ślubem, a ze względu na ciążę miarę ze mnie krawcowa brała 3 tyg przed ślubem
izkalepszy
za sukienką zaczęłam chodzić dwa miesiące przed ślubem,no ale my zorganizowaliśmy ślub i wesele w niecałe cztery miechy(grins)
beatris23
5 mies wcześniej,ale wiedziałam jakiej szukam (grins)
tlolek
2 miesiące przed ślubem także szyta na miare i ślub organizowany w 3 miesiące
marthakd
Ja miałam szyta na wymiar wiec musiałam szybko zaczac sie zastanawiac jaki chce model ok 9 miesiecy wczesniej i 2 miesiace przed slubem mialam sukienke:)
Milki
dziękuje Wam pokaże mu wasze odpowiedzi żeby się uspokoił trochę (kwiatek)
daryjka87poznan
Zaczelam tez jakos ponad miesiac przed i powiem Ci ze za pozno sie za to wziełam. Bo jezeli maja Ci szyc na miare to oni potrzebuja conajmniej 3 miesiace.
Milki
hmm no właśnie planuje pochodzić po salonach po przymierzać zobaczyć jaka suknia wogóle do mnie pasuje i dopiero chce szyć
rozowa82
kochana jak bedziech chiała to w dwa dni kiecke znajdziesz...
ze spokojem poogladaj sobie, popatrz na forach internetowycvh, poprzegladaj katalogi.... a chłop niech se lepiej model garnituru znajdzie bo do Twojej sukienki nie powinien miec nic (grins)
Zana
ja zaczęłam szukać 3 miesiące przed ale na wszystko mięliśmy 4 miesiące (grins)(grins)(grins)
samanita
Moja suknie juz 5 miesiecy przed slubem wisiala w szafie mojej swiadkowe:D przed samym slubem byla tylko oddana do krawcowej na drobne poprawki
beatka7623
Ja na miesiąc Bo się spieszyliśmy i za miesiąc też braliśmy ślub od ustalenia daty (grins)(grins) A miałam bordową Bo taką sobie wymyśliłam (kciuki)(kciuki)
mammma
ja zamawiałam w salonie nową jakieś dobre 3 miechy przed. za wcześnie nie ma co, bo jeśli przytyjesz lub bardzo schudniesz i tak będzie do poprawy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.