Menu

Z czego jesteście dumne?

Niezależnie od wieku dziecka, może ono zrobic coś, co nas pozytywnie zaskoczy. Co zrobiły/powiedziały ostatnio Wasze dzieci, sprawiając, że poczułyście się z nich dumne?

justa
 517  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie duma dziecko

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moje dzieci ogolnie sa wspaniale, i od urodzenia powtarzam im kazdego dnia, ze sa same w sobie czyms szczegolnym, ze jestem z nich dumna.
Ale oczywiscie jest tez duzo takich chwil, gdzie to uczucie jest szczegolnie silne. Ostatnio bylam z dziewczynkami w miescie (kupowac buty, ubrania, rzeczy dla malej do przedszkola...). Bylam zajeta mal, mierzeniem jej bucikow, kiedy podeszla do mnie sprzedawczyni. Z nia szla Fatimka. Sprzedawczyni powiedziala mi, ze powinnam byc dumna z takiej coreczki. Zapytalam dlaczego. Opowiedziala mi, ze Fatima grala w gre komputerowa (wlasnosc sklepu) i czesc spadla jej na podloge. Od razu poszla powiedziec sprzedawczyni i przeprosila jeszcze. Sprzedawczyni byla mile zaskoczona, bo dzieci tak czesto nie robia. Nabroja i uciekaja. A moja Fatima nie. Ucze ja zawsze, ze skoro ma tyle odwagi, aby nabroic (czasem w sposob zamierzony), to musi miec potem tyle odwagi, aby przeprosic, albo naprawic swoj blad.
kosia
Ja też jestem dumna z córek każdego dnia mimo, że nie zawsze jest kolorowo, nieraz potrafią sprawić przykrość - teraz są w takim wieku, że naprawdę mam z nimi raczej pod górkę ... Ale jestem dumna, że udało się je wychować na w miarę rozsądne i odpowiedzialne dziewczynki - zwłaszcza jeśli chodzi o nie na wzajem - martwią się o siebie, pomagają sobie i w szkole i w życiu, mają ze sobą świetny kontakt. Pozatym sa bardzo obowiązkowe. Nie trzeba przypominać "wyrzuć śmieci" same umieją dbać o dom. Naprawdę jestem dumna z takich pannic.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.