Menu

Z dzieckiem do kina

Zastanawiam się czy trzylatek jest w stanie skupić sie już w kinie i wysiedzieć cały seans. Na pewno lecą jakieś fajne bajki i chcielibyśmy wziąść Rafałka po raz pierwszy do kina nie wiem czy to nie za wcześnie. Jakie jest wasze zdanie?

Aagataa
 766  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport rozrywka dziecko kino seans

Odpowiedzi

Agula
Zawsze warto spróbować, a jeśli zacznie się nudzić to przecież możecie opuścić kino :) Teraz te bajeczki są bardzo fajne, może niech sam jakąś sobie wybierze.
artanis
Raczej wątpię, ale zawsze możesz spróbować. Najwyżej jak pisze moja przedmówczyni, możesz zawsze wcześniej wyjść. Nie wiem jak w Zgorzelcu, ale w Warszawie na pewno są seanse dla mam z małymi dziećmi. Zarówno dla tych rozumiejących już - nikt wówczas nie ma pretensji, że takie dziecko biega po kinie (nie jest zupełnie ciemno) jak i dla mam, które same mają ochotę coś obejrzeć, a nie ma kto zająć się ich maluchem - wówczas może go spokojnie przewijać, karmić a gdy dziecko płacze, nikt krzywo nie patrzy:) Świetne rowiązanie, mam nadzieję, że przyjmie się także w innych miastach
artanis
Grzesiek potrafi obejrzeć cały film animowany na DVD, ale kino to kino - tyle się tam dzieje, nowe osoby, wszystko trzeba będzie zobaczyć - też sobie póki co odpuszczam:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.