Menu

Z innej beczki

Hej od niedawna mieszkamy w Katowicach na osiedlu odrodzenia i mój P. chętnie zagrałby od czasu do czasu (może nawet raz czy dwa w tygodniu) w piłkę nożną na hali. Problem jest z tym że nie wiem gdzie i z kim można zagrać. Gdyby było więcej chętnych to można chyba wynająć od czasu do czasu sale w jakiejś szkole. Obecnie ma 22 lata od zawsze był aktywny fizycznie ale od 2 lat kiedy nie mam już wfu w szkole to sie zmieniło a chciałby do tego wrócić. Jak ktoś wie gdzie można pograć dla zabawy proszę pisać

birka87
 465  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport inne

Odpowiedzi

mumczinx
Niestety nie mam znajomych, którzy garają w futsal jedyne co moge zaproponować to udać się do Akademii Wychowania Fizycznego i dopytać się czy wynajmują swoje sale do tych celów, dopytać się o daty, przyjść na spotkanie graczy i z nimi porozmawiać. Drugie rozwiązanie to poszukać za pomocą internetu jakieś amatorskie ligi z rejonu Katowic.
birka87
Na Awf trzeba zapisać się całą grupą i to jest ten problem, bo my tu nikogo nie znamy i dopiero poszukujemy znajomych :) Niestety nie podają tam informacji, kiedy sale są wynajęte i dla kogo, a siedzieć tam cały dzień i czekać na jakąś amatorską grupę to kicha ;)
mumczinx
No faktycznie niefajnie. Jeśli koszykówka by odpowiadała to dam znać kiedy coś będzie w naszym gronie organizowane.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.