Menu

Z którym z rodziców łączy Cię głębsza więź?

Jeśli rodzice kochają swoje dziecko, to zapewne oboje chcą dla niego jak najlepiej. Jednak czasem bywa tak, że między jedym z rodziców a dzieckiem wywiązuje się nieco głębsza więź niż w przypadku drugiego rodzica, co może być uwarunkowane różnymi czynnikami. Niekiedy mówi się, że wielu synów ma lepszą relację z matką, a córka z ojcem, co niekoniecznie musi być regułą. Czasem relacja dziecka do każdego z rodziców jest zwyczajnie inna, niezależnie od jej intensywności. A jak to jest w Twoim przypadku? Z którym z rodziców łączy Cię głębsza więź? Na czym polega różnica? A może w stosunku do obojga masz taki sam kontakt?

NetMamaTeam Team
 366  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina rodzice

Odpowiedzi

katarynka3311
Z obojgiem. Dużo Im zawdzięczam, bez Nich nie byłabym tym, kim jestem. Mówię o cechach charakteru, ale też o mojej sprawności.Dzięki Rodzicom i Ich uporowi jestem bardzo samodzielna, mimo niepełnosprawności. Żałuję, że nie mogę Ich częściej widywać, bo daleko od siebie mieszkamy. Oni mogą liczyć na mnie (i moje rodzeństwo) i my na nich.
oli28
Z rodzicami łączy mnie solna więź.Mamy ze sobą świetny kontakt zawsze mogłam i mogę na nich liczyć mam w nich prawdziwe wsparcie,zawsze wspierają mnie w moich decyzjach,dzięki nim spełniłam swoje marzenia.Mama zawsze była osobą która trzymała nad nami dyscyplinę itp natomiast tata to taki luzak (grins) Odkąd sięgam pamięcią byłam córunią tatusia.Tata na więcej mi pozwalał mama np kazała mi wrócić do domu o 22:00 a tata zawsze dawał mi godzinkę dłużej biorąc winę na siebię
iwus198920
kiedyś z tatą teraz po tym co robią, jak się zachowują to z żadnym choć ich bardzo Kocham mam nadzieję, że nie będę taka jak oni
jagoda30
byłam z mamą.
aniol
Kiedyś troche z mama z ojcem nigdy bo on nie zasługuje na to.Teraz z żadnym wiezi rodzicielskiej nie mam.Miałam tylko z babcia mamą mojej mamy brakuje mi jej bardzo i teraz z dziadkiem on zastępuje mi miłośc rodziców bo oni nie potrafią kochać.Widzą tylko siebie .My z mężem mamy bardzo dobre relacje z naszym dzieckiem i mam nadzieje że tak bedzie zawsze.
Bestyjka
Kiedyś z obojgiem dziś z żadnym. Bardzo chciałabym innych relacji ale chcieć to sobie można.
renata29
Z mamą.
lola86
Miałam świetne relacje z mamą [*] . A ojcem co się gapisz wpi***ol chcesz , niektórzy nie powinni mieć dzieci .
Beatka9316
Z rodzicami mam bardzo dobry kontakt. Może troszkę lepszy z mamą bo jest to jednak kobieta i mogę z nią porozmawiać na każdy temat... Ale ogólnie mamy ze sobą na prawdę super kontakt i oby tak dalej :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.